Книги на реальних подіях

Якщо у вас є вільний час, і ви хочете прочитати книги засновані на реальних подіях, про реальних людей, тоді ця стаття для вас.

Книги на реальних подіях

10 кращих книг , заснованих на реальних подіях

1 . «Поховайте мене за плінтусом » Павло Санаєв
Книга підірвала вітчизняний книжковий ринок і знайшла не просто культовий , але — легендарний статус ! Повість , в якій тема дорослішання ніби перевертається з ніг на голову і набуває рис сюрреалістичного гумору!
Книга , в якій гомерично смішно і витончено зло пародіюється сама ідея щасливого дитинства .
Чуйний і розумний Санаєв все правильно зрозумів . Від того цінність його повісті зростає , і їй гарантовано місце в історії російської літератури.

2 . « Множинні уми Біллі Миллиган » Деніел Кіз
Ця вражаюча уяву історія, заснована на реальних подіях , розкриває перед нами розколотий світ свідомості Біллі Миллиган , людини з множинною особистістю. 24 окремі особистості , різні за інтелектом і устремлінням : дорослі та діти , чоловіки і жінки , особи з кримінальними схильностями і тонко відчувають художні натури , — ведуть боротьбу за володіння його тілом , не дозволяючи йому контролювати свої дії. Множинна особистість — своєрідний експеримент природи над людиною. Вивчення цього загадкового стану свідомості може багато розповісти нам про нас самих , допомагає зрозуміти щось важливе з точки зору контролю над тілом і розумом .

3 . «Список Шиндлера» Томас Кенеллі
Дія роману грунтується на справжніх подіях, що відбувалися в окупованій Польщі під час Другої світової війни. Німецький промисловець , начальник концентраційного табору Оскар Шиндлер поодинці врятував від смерті в газових камерах більше людей , ніж будь-хто за всю історію війни .

4 . «Зодіак» Роберт Грейсміт
Документальна розповідь про страшний серійного вбивцю , приховувався під ім’ям Зодіак і тероризувати Америку з 1966 по 1981 рік. Книга написана на основі журналістського розслідування , початого Робертом Грейсміта .

5 . «Американська трагедія» Теодор Драйзер
Роман «Американська трагедія» — вершина творчості видатного американського письменника Теодора Драйзера . Він говорив: «Ніхто не створює трагедій — їх створює життя . Письменники лише зображують їх ». Драйзеру вдалося так талановито зобразити трагедію Клайва Грифитса , що його історія не залишає байдужим і сучасного читача. Молодий чоловік , хто покуштував всю принадність життя багатих, так жадає утвердитися в їх суспільстві , що йде заради цього на злочин.

6 . «Вгору по сходах, що ведуть вниз » Бел Кауфман
Бел Кауфман — американська письменниця , чиє ім’я добре відоме читачам в усьому світі. Славу Бел Кауфман приніс роман « Вгору по сходах, що ведуть вниз ». Роман про школярів та їх вчителів , дітей і дорослих , про тих , хто йде проти системи . Книга починається словами «Привіт , училка ! » І закінчується словами «Привіт , зубрилка ! » , А між цими двома репліками листи, листи , листи — крики людей , які сподіваються , що їх почують .

7 . « На сонячній стороні вулиці» Діна Рубіна
Химерні долі героїв роману , в « високовольтному » сюжеті переплелися любов і злочини , талант і пристрасть , здатна знищити особистість чи піднести до вершин творчості.
Відкрийте цей роман і вас не відпустить воістину вавилонське стовпотворіння типів : міські безумці і алкаші , російські дворяни , засланці і відбули термін зеки , «білі колонізатори » і « мисливці за гашишем » …

8 . « Перерване життя » Сюзанна Кейсен
Спогади колишньої пацієнтки психіатричної лікарні клініки — блискуче зображення « паралельного всесвіту » на тлі постійно мінливого світу кінця 1960 -х років. Це проникливе і достовірне свідчення , яке дозволяє поглянути з іншої сторони на розсудливість і божевілля , на психічний розлад і його причини.

9 . «Біле на чорному » Рубен Давид Гонсалес Гальєго
Книга комусь може здатися сумною , комусь веселою. Одне безперечно: всім нам Рубен подарував унікальну можливість поглянути на наш страшний , жорстокий і прекрасний світ трохи добрішим , світлішим і радіснішим .

10 . «Їж , молися , люби » Елізабет Гілберт
… «Їж , молися , люби »  — книга про те , як можна знайти радість там , де не чекаєш , і як не потрібно шукати щастя там , де його не буде. За визначенням .
… Сучасна книга про сучасну жінку , для якої є , молитися , любити — означає отримувати задоволення від життя …

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Укр. літ.

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *