Коко Шанель цікаві факти

Коко Шанель цікаві факти з життя законодавиці моди Ви дізнаєтеся в цій статті.

Коко Шанель цікаві факти

Після смерті матері дівчинка росла в сирітському притулку при монастирі, вона бачила свого батька в останній раз, коли їй було 12

Бажання займатися жіночими нарядами виникло у Габріель Шанель під впливом багаторічного життя в притулку — діти там носили сумний однаковий одяг, і коли у дівчини з’явилася можливість одягатися так, як їй хочеться, вона вирішила зробити це своїм покликанням.

Все почалося як хобі. Захоплення модою почалося з проектування моделей капелюшків, які несподівано почали користуватися шаленим успіхом у французьких аристократок. Багато капелюхів були дуже інноваційними для того часу.

Любила кишені. Привнесла в жіночий гардероб кишені, які раніше вважалися винятково чоловічою деталлю костюма. Обробляти ними і одяг, і аксесуари.

Працювала простим продавцем. До того як стати власницею модних бутиків Chanel, Коко була простим продавцем трикотажу.

Стала використовувати знаменитостей для реклами. Коко Шанель ввела чудовий маркетинговий хід — почала використовувати в якості моделей знаменитостей. Різні відомі актриси ставали обличчям марки кожні кілька років, а то і щорічно.

Ввела в моду загар. Раніше красивою вважалася тільки аристократично бліда шкіра. Але після того як Коко обгоріла на сонці під час подорожі на круїзному лайнері, громадськість підхопила новий тренд.

Більше 30 років вона жила в готелі Ritz, який вважала своїм домом.

Винайшла сумки з довгими ручками (клатчі). Раніше жіночі сумки були дуже незручними, ридикюлі можна було носити тільки в руках. Вперше ці аксесуари стали зручними: їх почали носити через плече.

5 — було улюбленим числом Коко Шанель. Може, вона була забобонною, але багато в її житті пов’язано з п’ятіркою. А аромат Chanel No.5 не дарма отримав таку назву. Це був п’ятий варіант запаху, який сподобався Шанель під час створення.

Коко ніколи не була заміжня. У неї було нескінченне число шанувальників, майже всі її партнери по справах були чоловіками, але вона так і не вийшла заміж. Її сучасники говорили, що улюблена справа для неї завжди була на першому місці.

Коко Шанель не визнавала викрійки. Вона створювала свої шедеври, огортаючи тканинами манекенниць і сміливо зрізуючи зайве. Тим не менш, вона стала першим кутюр’є, який, маючи безпосереднє відношення до високої моди, випустив свою колекцію одягу в промисловому масштабі.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *