Коли дитині можна давати банан

Багатьох матусь хвилює питання: З якого віку дитині можна давати банан

Коли дитині можна давати банан

На питання про те, з якого віку дитині можна давати банан, дитячі лікарі відповідають — з 8-9 місяців.

Не варто вводити банан дитині в першому прикорму, так як спробувавши солодке, малюк може відмовитися від інших корисних страв, таких як овочеве пюре і каші.

Як вводити банан в прикорм
Коли будете в перший раз знайомити дитину з новим для нього прикормом, рекомендується змішати бананове пюре з невеликою кількістю молочного продукту. І ні в якому разі не давайте банан у великій кількості.

Не варто давати дитині банан раніше покладеного терміну прикорму (раніше 6 -ти місяців), ранній прикорм може пошкодити ще несформовану травневу систему крихти.

Чи може бути алергія на банани у дітей?

Банани вважаються малоаллергенним продуктом, але випадки алергій у дітей при вживанні бананів зустрічаються. Все це пояснюється тим, що в бананах міститься особлива речовина серотонін, на яку у дитини з’являються алергічні реакції. Якщо Ви дали маленькій дитині банан і помітили у малюка на тілі червоні цятки або прищики , то Вам потрібно перестати давати крихті цей фрукт і проконсультуватися з педіатром.

Обов’язково стежте за раціоном харчування малюка нехай меню малюка буде найбільш різноманітним, смачним, і корисним. Якщо Ви сумніваєтесь, чи можна дитині давати банан, то для повної впевненості проконсультуйтеся у свого педіатрв, він вже точно зможе визначити, чи безпечно вводити банан в прикорм дитини.

Користь бананів для дітей

Банан — це цінний вітамінний продукт як для дорослих, так і для самих маленьких дітей. Цей тропічний фрукт багатий калієм, магнієм, натрієм, залізом, фтором, а ці речовини дуже необхідні для формування у малюка кісткової і м’язової тканини, поліпшення складу крові, для роботи мозку та інших систем.

Крохмаль , який міститься в плодах бананів ( 20 %) швидко і легко засвоюється маленьким організмом. Розщеплюючись, крохмаль перетворюється на глюкозу — особливо цінна речовина, яка необхідна дітям.

Вміщені в бананах вітаміни групи В допомагають роботі нервової системи малюка, нормалізують сон, покращують стан шкіри і волосся. За вмістом вітаміну С банани навіть не поступаються цитрусовим. У банані також міститься каротин , вітаміни РР , Е , К, холін і багато інших корисних вітамінів і мінеральних речовин.
Клітковина, яка знаходиться в бананах у великій кількості , забезпечує організм енергією, а енергія має велику роль для зростаючої дитини. І найважливіша роль клітковини — це нормалізація роботи кишечника.
Банани мають властивість поліпшувати увагу і настрій, що необхідно як маленьким діткам, так і дітям шкільного віку. Якщо дитина швидко втомлюється, потрібно частіше пригощати її бананами — досить 2 штук в день, що б настрій і життєвий тонус прийшли в норму.

Тепер ви знаєте коли можна давати дитині банан, і наскільки він корисний для малюків.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Дитяче харчування

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *