Комунікація та комунікативність в процесі соціальної мобільності людини

Твір на тему «Наскільки важлива комунікація та комунікативність в процесі соціальної мобільності людини»
Якщо діло стосується комунікації та комунікативності, то це є важливою ланкою у багатьох сферах життя. Та що стосується соціальної мобільності, а саме висхідної вертикальної, то комунікативність є запорукою успіху, переходу з нижчих верств населення до вищих-тобто кар’єрний ріст. Звичайно, в процесі цього кар’єрного росту повинна проявлятися працьовитість та наполегливість, оскільки це теж є важливим фактором переходу до інших, а точніше вищих верств населення, здобуття більш високого статусу.

Та все ж комунікативність є не менш важливою. Іноді вона може просто прискорити процес соціальної мобільності. В процесі обміну інформацією ти здобуваєш нові знання, отримуєш поради. Комунікативність допомагає знайти впливових людей здатних допомогти у твоєму кар’єрному підйомі.

А що стосується спадної (або ж нисхідної) мобільності, то наврядчи комунікація та комунікативність зіграє велику роль. Нисхідна мобільність це наслідок, наприклад, соціального тиску або ж особистих проблем-втома, перенапруженість або ж зниження продуктивності праці. А оскільки продуктивність знижується, то і «плодів» цієї неактивної праці буде менше або й взагалі не буде. Тобто кар’єрний спад залежить від комунікацій та комунікативності,але не так як від інших чинників.

А що ж до горизонтальної мобільності, тобто з однієї сім’ї чи компанії, закладу, роботи в іншу без кар’єрного росту чи спаду, на мою думку, комунікація та комунікативність не грає ролі абсолютно. Бо комунікативність та комунікація або дає перспективу або ж навпаки. На мою думку,комунікація не впливає на горизонтальну соціальну мобільність людини.

Тож я дійшла висновку, що комунікативнсть та комунікація є складовою лише вертикальної соціальної мобільності людини, а на горизонтальну не впливає.

Автор: Alina У рубриці: твори 11 клас

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *