Корнелія Функе біографія скорочено

Корнелія Функе біографія коротко німецької письменниці викладена в цій статті.

Корнелія Функе біографія скорочено 

10 грудня 1958 року народилая в місті Дорстен, земля Північний Рейн — Вестфалія. У дитинстві хотіла бути астронавтом або пілотом, але вирішила стати педагогом. Закінчивши гімназію Св. Урсули в Дорстені, переїхала до Гамбурга, де студіювала педагогіку в Гамбурзькому університеті. Після закінчення навчання три роки працювала соціальним працівником із дітьми-інвалідами. Саме тоді Функе усвідомила важливість історій, які допомагають дітям відволікатися від проблемної дійсності. Паралельно Корнелія Функе вивчала дитячу ілюстрацію в Гамбурзькому інституті дизайну.

Функе одружилася із Рольфом Функе 1981 року. У них народилося двоє дітей — Анна (н. 1989) та Бен (1994). 2005 року сім’я переїхала до Лос-Анджелеса.

Свою кар’єру Функе почала як ілюстратор та дизайнер дитячих книжок. Розчарування від читання деяких текстів породило в ній бажання спробувати писати самій.

Функе — одна з авторів сценаріїв до німецького дитячого телесеріалу «Сім каменів» (виходить з 1988 року).

Міжнародна слава до Корнелії Функе прийшла 2002 року, коли в США вийшов друком переклад її роману «Володар над злодіями» (2000 р.).

2003 року вийшов друком найвідоміший роман Функе «Чорнильне серце», а в 2006 та 2008 рр — його продовження «Чорнильна кров» та «Чорнильна смерть».

П’ять з її романів зараз екранізовані: «Король злодіїв», «Дикі курочки», «Дикі курочки і любов», «Чорнильне серце» і «Дикі курочки і життя».

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Письменники

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *