Лікування глаукоми

Методи лікування глаукоми дозволяють уповільнити або припинити прогресування даного захворювання. Лікування глаукоми може нормалізувати внутрішньоочний тиск.

Лікування глаукоми

Лікування глаукоми проводиться за такими напрвлениям:

  • медикаментозна терапія (застосування очних крапель, зрідка — таблеток )
  • хірургічне лікування
  • оперативні та лазерні терапевтичні методики

В якості медикаментозної терапії пацієнту призначаються препарати, що знижують тиск, які можуть викликати подібний ефект або зменшенням продукції вологи, або поліпшенням її відтоку.

Підбір методики хірургічної операції проводиться на підставі форми і стадії глаукоми. Хірургічне лікування спрямоване на створення або поліпшення відтоку внутрішньоочної рідини.

Для проведення лазерних маніпуляцій не потрібне порушення цілісності очного яблука. Головним достоїнством такої методики лікування є відновлення відтоку рідини з каналів. Слід зауважити, що лазерне лікування високоефективне тільки на початкових стадіях захворювання і при відносній компенсації внутрішньоочного тиску.

В цілях профілактики глаукоми, пацієнтам рекомендується кинути палити, не носити тугих комірців і краваток, добре висипатися, ввести в обов’язковому порядку в розпорядок дня вечірні прогулянки, суворо дотримувати призначений режим закапування очей, уникати різкої зміни освітлення і регулярно відвідувати лікаря.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Г

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *