Лодовіко Карраччі біографія

Лодовіко Карраччі біографія скорочено українською мовою викладена в цій статті.

Лодовіко Карраччі біографія коротко

Лодовіко Карраччі (21 квітня 1555, Болонья — 13 листопада 1619, там же) — італійський художник, скульптор, один із засновників школи живопису в Болоньї. Лодовіко був учнем Тінторетто в Венеції.

Творчий стиль в біографії Лодовіко Карраччі формувався під впливом Корреджо, Тіціана. Лодовіко навчався також в таких містах, як: Болонья, Падуя, Парма. Разом зі своїми кузенами Агостіно, Аннибале, а також Ентоні де ла Тур він заснував в Болоньї академію живопису. Там художники намагалися об’єднати в одну систему видатні характерні риси кожного з майстрів. Школа швидко стала однією з знаменитих в Італії.

Лодовіко Карраччі очолював школу до самої смерті. Серед талановитих учнів академії були Гвідо Рені, Франческо Альбані, Доменікіно.  Чудовий вчитель, Лодовіко залишався також здатним, енергійним художником.

У ранніх роботах самого Лодовіко Карраччі (наприклад, у фресках у церкві Санкт-Мікеле-ін-Боско) занадто помітно наслідування Корреджо та Парміджаніно. У більш зрілих своїх творах він демонструє більшу самостійність (наприклад, у «Богородиці у славі» та у фресках з життя св. Бенедикта в монастирі Санкт-Мікеле-ін-Боско). Лодовіко Карраччі є також родоначальником особливого роду картин страдницького пафосу — численних «Ecce Homo» та «Mater Dolorosa», створених болонської школою. В Ермітажі зберігаються «Святе Сімейство»«Несення хреста»«Покладання в труну» та «Святий Себастьян».

Автор: Гнатюк У рубриці: Художники

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *