Макс Бірбом біографія

Макс Бірбом біографія скорочено англійського письменника, карикатуриста викладена в цій статті.

Макс Бірбом біографія 

Макс Бірбом (Henry Maximilian Beerbohm) народився 24 серпня 1872 в Лондоні.

Отримав елітну освіту, закінчив Оксфорд. Входив у коло Оскара Уайльда, був одним із зразкових денді кінця століття, залишив кілька есе про дендизм. Друкувався в естетському журналі «Жовта книга» під час навчання в Оксфорді. Писав театральні рецензії для лондонського Суботнього огляду (1898-1910), змінивши на цій посаді Дж. Б. Шоу, пізніше з успіхом виступав на Бі-Бі-Сі.

Після одруження на актрисі Флоренс Кан в 1910 році оселився на італійському курорті Рапалло, де і провів решту життя. Посячений в лицарі (1930). Помер 20 травня 1956 року.

У біографії Макса Бірбома виділяються такі роботи, як «Різдвяний вінок» (A Christmas Garland, 1912), збірка пародій на таких авторів як Джозеф Конрада і Томас Харді; «Зулейка Добсон» ( Zuleika Dobson, 1911), кумедна сатира про Оксфорд; «Сьома людина» (Seven Men, 1919), розповіді, « І навіть тепер» (And Even Now, 1920), «В основному по повітрю» (and Mainly on the Аїр, 1947), безліч есе.
Бірбом удосконалював себе в малюванні, і він опублікував декілька томів відмінних карикатур, в тому числі «The Poet’s Corner» (1904), «Rossetti and His Circle» (1922)..

Автор: Гнатюк У рубриці: Мистецтво

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *