Мартін Еміс біографія

Мартін Еміс біографія скорочено англійського письменника викладена в цій статті.

Мартін Еміс біографія

Мартін народився 25 серпня 1949 року в Оксфорді в сім’ї письменника Кінгслі Еміса.Он був середнім з трьох дітей. Мартін ходив у різні школи в 50-х і 60-х. Батьки Еміса, Хіллі і Кінгслі, розлучилися, коли йому було дванадцять. Після розлучення батьків Еміс з матір’ю, братом і сестрою жив в Іспанії на Майорці.

Еміс закінчив Ексетер коледж в Оксфорді. Після Оксфорда отримав роботу в Times Literary Supplement. У віці 27 років став літературним редактором The New Statesman. Еміс регулярно і успішно співпрацював з престижними літературними журналами Sunday Telegraph, the Independent, the London Review of Books, the New York Times Book Review, the Atlantic, Esquire і the New Yorker.

Часто, написана Мартіном сатира настільки злісна, уїдлива, що виходить за всі рамки каустичної комедії, яку писав його батько. На стиль написання романів Еміс Мартін впливають темні аспекти сучасного англійського суспільства . Серед них: «Документи Рейчел» (1973), «Мертве Немовля» (1975), «Гроші» (1984), «Лондонські Поля» (1990), «Стрілка Часу» (1991), «Інформація» (1995) і «Жовтий Пес»(2003) .
Колекція коротких оповідань Мартіна Еміса включає твір «Важка вода та інші історії» (1999). Серед його робіт є й невигадані, а, наприклад, есе під назвою «Війна проти Кліше» (2001) , а також «Коба, який породжує страх» (2002 ), дослідження жахів сталінізму і ставлення західних інтелектуалів до режиму радянської влади.
Обговоривши зі своїм батьком подальшу кар’єру, молодший Еміс повертається від літературної журналістики до написання художніх творів.
Його подальший роман, який має назву «Будинок З’їздів» (2006), є потужним вигаданим спогадом, який інтерпретує аналогічні приклади жахливого характеру радянського ГУЛАГу і сталінських звірств .

Автор: Гнатюк У рубриці: Мистецтво

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *