Матеріали для шумоізоляції автомобіля

Чим краще обезшумити авто? Відповідь на це питання дасть не кожен водій, адже інує досить багато різних матеріалів для досягнення цієї цілі.

Правильна шумоізоляція автомобіля забезпечує зниження шуму в салоні мінімум на 70%. Безшумна і комфортна їзда принесе вам більше задоволення, ніж керування авто під «серенади» працюючого мотора, металеві скрипи і крики перехожих.

 Шумоізоляція автомобіля — це дії щодо зниження аеродинамічних шумів, збільшення акустичного діапазону, створення в салоні теплої, затишної атмосфери.

Завдяки подібним маніпуляціям поліпшується антикорозійна стійкість машини, підвищується жорсткість кузова. Зникнення сторонніх звуків має супроводжуватися падінням кількості вібрацій.

Для обробки використовують різні матеріали, від вібро і звукопоглинальних до звукоізолюючщих, прокладок.

Шумоізоляцію можна робити самому, але чи буде вона якісною і чи принесе ефект? Тому краще довірити цю справу професіоналам. Шумоізоляція в Києві на сайті на car-silence допоможе досягти максимального ефекту щодо зниження шуму в салоні Вашого авто.

Матеріали для шумоізоляції автомобіля

Ось найпопулярніші матеріали, які використовують при шумоізоляції:

Вібропласт М1.
Матеріал справляється з забезпеченням ефективної шумоізоляції авто: відбувається перетворення коливальної енергії в теплову. Вібропластом покривається попередньо очищена, знежирена поверхня. Для цих цілей підійде звичайний валик.

Вібропласт М2.
Матеріал може похвалитися антикорозійними властивостями. Він водонепроникний, стійкий до дії агресивного середовища. Вибропласт М2 відмінно підходить для даху та підлоги машини, а його стандартна товщина — 2,3 мм.

Бітопласт.
Інша назва Бітопластом — антискрип. Бітопласт 5 використовують при обробці салону і приладової панелі. Битопласт 10 — ідеальний матеріал для покриття даху.

Шумофф М2.
За допомогою цього матеріалу обезшумлюють пластикові та металеві поверхні. Як правило, дах і двері. Шумофф М2 може бути використаний для створення шумоізоляції автомобіля своїми руками. Покриття з алюмінієвої фольги покращує віброакустичні характеристики матеріалу, забезпечує належний рівень механічного захисту.

Шумофф М3.
Підходить для знешумлення поверхонь, товщина яких досягає 1,5 мм. Жорсткість конструкції забезпечується виступаючим малюнком на поверхні матеріалу.

Звісно, існує ще безліч шумоізолюючих матеріалів, які можна використати, але детальні поради та консультації, розрахунок необхідного об’єму може здійснити лише фахівець.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Авто і транспорт

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *