«Місіс Деллоуей» головні герої

Вулф В. «Місіс Деллоуей» головні герої та їх коротка характеристика викладена в цій статті.

«Місіс Деллоуей» — четвертий роман англійської письменниці Вірджинії Вулф, опублікований в 1925 році. Оповідає про один день вигаданої героїні Кларисси Деллоуей, світської жінки пост-військової Англії. Один з найвідоміших романів письменниці.

 «Місіс Деллоуей» головні герої

Кларисса Деллоуей — головна героїня роману. Дружина Річарда і мати Елізабет. Протягом оповіді займається організацією вечірнього прийому.

Річард Деллоуей — чоловік Кларисси, захоплений своєю роботою в уряді.

Елізабет Деллоуей — сімнадцятирічна дочка Кларисси і Річарда. Вона виглядає трохи по-східному, стримана, релігійна, захоплюється політикою і історією.

Септімус Уоррен Сміт — тридцятирічний ветеран Першої світової війни, страждає від галюцинацій, пов’язаних з його загиблим другом і командиром Евансом, страждає сильним нервовим розладом. Одружений на Лукреції.

Лукреція Сміт — дружина Септимуса. Народилася в Італії, після заміжжя переїхала до Англії, де страждає від захворювання чоловіка і нудьгує по залишеному будинку і сім’ї.

Саллі Сетон — дівчина, в яку була закохана Кларисса. Вона провела багато часу з сім’єю Кларисси в молодості, але потім вийшла заміж і народила п’ятьох дітей і стала рідко з ними бачитися.

Х’ю Уітберд — пихатий друг Кларисси. Стурбований своїм соціальним становищем. Має невизначену посаду при дворі, хоча вважає себе цінним членом аристократії.

Пітер Уолш — старий друг Кларисси, одного разу запропонував їй свою руку і серце, але отримав відмову. Довгий час провів в Індії. Один з гостей на вечірці.

Сер Вільям Бредшоу — відомий і шанований психіатр, до якого звернувся Септімус.

Міс Кілман — вчителька історії Елізабет. Отримала гарну освіту, але з початком війни втратила роботу, так як має німецьке коріння. У неї взаємна неприязнь з Клариссою, але вона любить проводити час з Елізабет.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: 10клас

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *