«Морське вовченя» скорочено

Рід Т. М. «Морське вовченя» скорочено читати українською Ви можете за 5 хвилин.

«Морське вовченя» скорочено

«Морський вовченя» — повість англійського письменника Томаса Майна Ріда, вперше опублікована в 1859 році. У книзі описуються пригоди дванадцятирічного Філіпа Форстера, який подорожує з Англії в Перу в трюмі торгового корабля.

Оповідання ведеться від імені головного героя, відставного старого шкіпера Форстера. Його розповідь можна розділити на 2 частини: життя до подорожі (глави I-XIX) і, власне, подорож (XX — LXII).

З першої частини ми дізнаємося про кохання юного Форстера до моря і про небезпеки, які воно йому готує: як він тоне, як його забирає в море підводною течією, як він пересиджує прилив на сигнальному стовпі. Філіп оригінально виходить з будь-якої ситуації, і з кожним новим випробуванням його тяга до води тільки збільшується. Саме ця тяга і призводить його на борт «Інки», торгового судна, куди він проникає таємно від команди. Хлопчик виявляється заживо похованим в трюмі корабля і змушений боротися зі спрагою, голодом, судновими щурами, морською хворобою, самотністю, острахом темряви і навіть з випарами спирту, щоб врятуватися. Йому доведеться використовувати всі свої знання і вміння, щоб пробити собі шлях наверх, до свободи.

«Навіть найяскравіша уява не здатна уявити мук спраги: потрібно випробувати їх самому, щоб судити про них. Ви можете судити про жорстокість цих страждань по тому, що люди, яких мучить спрага, нічим не гребують, щоб вгамувати її.

Даний переказ «Морське вовченя» Ви можете доповнити (розширити), щоб допомогти одноліткам в навчанні)

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: світова література

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *