Мотивуючі історії

Мотивуючі історії відомих людей

Не завжди у успішних, відомих нам людей було все гладко. Багато хто з них зазнавали невдач: розорялися, втрачали роботу, або з інших причин не відразу стали успішними. Знайома ситуація не так? У нас у всіх бувають часом невдачі. У таких ситуаціях як говорять великі люди: Якщо вам в перший раз не вдалося, спробуйте ще раз. І ніколи не здавайтеся. Ось саме це і робили успішні й відомі люди перш ніж добитися вершини.

1. Генрі Форд ( Henry Ford ) — засновник автомобілебудівної компанії «Ford Мотор». Перш ніж зробити таку успішну компанію, Генрі Форд розорявся 5 разів.

2. Роуленд Хассі Мейсі ( Rowland Macy ) — засновник Macy’с (одного з найстаріших і найбільших мереж роздрібної торгівлі в США). Його перші сім бізнесів зазнали невдачі, перш ніж він створив таку успішну мережу.

3. Соїтіро Хонда ( Soichiro Хонда ) — засновник автомобілебудівної компанії «Хонда». Перш ніж побудувати свою компанію, Соічіро Хонда деякий час залишається безробітним і шукав роботу в компанії Тoyota, але там йому відмовляють, після чого він сам починає робити скутери вдома, пізніше відкриває свій власний бізнес. Поєднання його інженерних і маркетингових навичок допомогли йому побудувати приголомшливий бренд.

4. Масару Ібука і Акіо Моріта ( Masaru Ibuka & Akio Morita ) — вони були засновниками Соні, але найпершим їхнім продуктом була — електрична рисоварка. Їм вдалося продати тільки 100 таких рисоварок, так як ці рисоварки, замість варіння рису просто спалювали рис. Ця перша невдача не зупинила цих людей створити багато — мільярдну компанію «Соні» .

5. Білл Гейтс ( Bill Gates ) — Засновник компанії «Microsoft». Найбагатша людина нашої планети на початку свого першого бізнесу так і не змогла зробити гроші. Перша його компанія Traf -O- Date провалилася.

6. Альберт Ейнштейн — засновник сучасної теоретичної фізики, фізик. Він не міг говорити до тих пір, поки йому було 4 роки, і не міг читати, поки йому не виповнилося 7, через це вчителі та батьки думали, що він був розумово відсталим. В остаточному підсумку він був виключений зі школи, і не був допущений до Політехнічної школи Цюріха. Але пізніше завдяки Ейнштейну змінюється обличчя сучасної фізики і він ста’ лауреатом Нобелівської премії.

7. Джим Керрі — актор, комік, продюсер. У віці 15 років йому довелося кинути школу, щоб підтримати свою сім’ю. Його сім’я один час навіть жила у фургоні. Але ці обставини не завадили йому стати великим коміком, він бере участь в комедійних клубах в Торонто і пізніше поступово своїми ролями стає одним з найкращих комедійних акторів Голлівуду.

8. Бетані Хемілтон — професійна американська серфінгістка. Вона почала займатися серфінгом, коли вона була ще дитиною. У віці 13 років, після смертельної атаки акули вона втрачає ліву руку. Але через місяць вона повертається в серфінг, і через два рок , вона займає перше місце в Національних чемпіонатах. У 2011 році на основі її біографії знімається фільм під назвою «Серфер душі».

9. Бенджамін Франклін — політичний діяч, винахідник. Бенджамін Франклін кинув школу у віці десяти років, тому що батьки Франкліна вже не були в змозі утримувати його в школі. Незважаючи на це, він сам починає займатися самоосвітою через ненаситне читання, і в кінцевому підсумку винаходить громовідвід і біфокальні очки.

10. Річард Бренсон — британський підприємець, засновник Virgin Груп. Бренсон був досить поганим студентом — він не отримував гарні оцінки, і погано здавав звичайні тести. Крім цього він страждає дислексією (характеризується труднощами в навчанні читання або інтерпретуванні слів, літер та інших символів, але це не впливає на загальний інтелект). Незважаючи на все це, він є одним з найбагатших людей Англії (статок: $ 5 млрд).

11. Томас Едісон — американський підприємець і винахідник. Перш ніж створити лампочку Едісон зазнав 1,000 або 10,000 невдалих спроб (точне число досі оскаржується ) створення лампочки. Після цих спроб йому нарешті вдається створити лампочку. Коли його запитали про його неодноразові невдачі, він відповів що він знайшов 10,000 способів які не працювали.

12. Шон Корі Картер (Jay — z ) — американський репер, засновник звукозаписної компанії Roc -A- Fella Рекордс. Ніякі звукозаписні компанії не підписували контракт з Jay-Z. Після чого він створює свою власну звукозаписну компанію « Roc -A- Fella Рекордс » яка перетворюється на шалено прибуткову компанію. На даний момент його статок перевищує півмільярда доларів.

13. Вінсент Ван Гог  — нідерландський художник, вважається одним з найвидатніших художників усіх часів. Але незважаючи на всі великі картини які він створив, він жив у бідності ( у своєму житті він продав тільки одну картину). Визнання до нього прийшло після його смерті, тепер його картини продаються за кілька мільйонів доларів.

14. Франклін Рузвельт — 32 -й президент США. У віці 39 років через лихоманку він стає паралізованим ( на все життя). Незважаючи на паралізованість він очолює США під час Другої світової війни та світової економічної кризи .

15. Уолт Дісней — засновник компанії « Walt Дісней». На початку своєї кар’єри його звільняють з роботи за брак уяви і хороших ідей. Пізніше створює кілька бізнесів, які зазнають невдачі. Пізніше створює казкову компанію «Walt Дісней», яка перетвориться на мультимедійну імперію.

16. Харланд Сандерс — засновник KFC ( мережа ресторанів швидкого харчування) . Його знаменитий курячий рецепт був відхилений 1009 разів, перш ніж ресторан прийняв його.

17. Чарльз Дарвін — англійський мандрівник і натураліст. У дитинстві Дарвін відмовляється від медичної кар’єри. Його учителі і власний батько вважають його хлопчиком з низьким рівнем інтелекту. Напевно вони занадто рано судили, адже сьогодні Дарвін добре відомий своїми науковими дослідженнями.

18. Роберт Годдард — американський вчений, один з піонерів ракетобудування. Сьогодні Годдарду вдячні за його дослідження та експерименти з ракетами ( на рідкому паливі), але за часів його життя, його ідеї були відкинуті, вважалися обурливими і неможливими. Сьогодні ракети і космічні мандрівки здаються неможливими завдяки роботі цього вченого.

19. Ісаак Ньютон — англійський фізик, математик. В дитинстві він має труднощі з математикою. У школі теж вчиться не особливо, пізніше його дядько відправляє його в Кембридж, де він , нарешті, перетворюється на вченого якого ми знаємо сьогодні.

20. Брати Райт ( Уілбур Райт і Орвілл Райт) — перші творці літака (хоча до цих пір оскаржується хто саме створив перший літак). Після численних спроб створення літальних апаратів, кілька років напруженої роботи, і тонни невдалих прототипів, брати, нарешті, створюють літак, який може злітати і залишатися в повітрі.

21. Уїнстон Черчилль — Лауреат Нобелівської премії, двічі обраний прем’єр -міністр Сполученого Королівства. Багато років терпів політичні невдачі, програвав всі вибори поки він, нарешті, не став прем’єр-міністром в похилому віці 62 років.

22. Авраам Лінкольн — 16- й президент США. В молодості він відправляється на війну як капітан і повертається як рядовий ( якщо ви не знайомі з військовими званнями, то рядовий найнижче звання). Пізніше він починає численні бізнеси, які не мають успіху. Але якраз у державних справах був успішний і вважається національним героєм США.

23. Джоан Роулінг — британська письменниця, автор книг «Гаррі Поттер». Перш, ніж вона опублікувала серію романів вона була майже без гроша в кишені, у важкій депресії, розлучена, намагаючись виростити дитину самостійно, вона продовжувала писати романи. Сьогодні вона є однією з успішних письменниць світу ( її статок оцінюється в 1 млрд доларів).

24. Клод Моне знаменитий французький живописець. Сьогодні його картини продаються за мільйони доларів і вони висять в деяких з найпрестижніших організацій у світі . Тим не менше, під час свого часу, він був осміяний і відкинутий художніми елітами.

25. Джек Лондон — відомий американський письменник не завжди був таким успішним. Його перше оповідання було відмовлене 600 разів, перш ніж його нарешті прийняли.

26. Елвіс Преслі ( Elvis Presley ) — американський співак, актор, король рок -н -ролу. Він є одним з найбільш продаваних артистів всіх часів. Але свого часу, коли він поки не був ні ким, з першого ж виконання він був звільнений з радіопередачі Grand Ole Опри.

27. Стів Джобс ( Steve Jobs) — Засновник компанії Еппл. Колись він був звільнений з власної компанії, але пізніше його повертають його назад. Зараз АППЛ найдорожчий бренд завдяки Стіву Джобсу.

28. Роберт Кійосакі (Robert Кійосакі ) — американський інвестор, підприємець, письменник і викладач, автор кількох книг бестселлерів. Кілька разів терпів невдачі в бізнесі, 2 рази розорявся, і нарешті третій його бізнес був успішний.

Автор: Гнатюк У рубриці: Цікаві факти

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *