На які групи поділяються тварини?

На які групи діляться тварини, якщо Вас цікавить це запитання, то, прочитавши дану статтю, Ви знайдете всю потрібну інформацію, яка буде корисною, пізнавальною та навчальною для Вас.

На які групи поділяються тварини?

Тварини – це живі організми, які харчуються готовою їжею, на відміну від рослин вони мають здатність переміщатися в просторі та рости, не протягом всього життя, а тільки в молодому віці.

Тварин поділяють на декілька груп, ця класифікація залежить від зовнішнього вигляду, будови тіла, розмноження, умов житті тощо.

Існує 6 типів тварин:

  • Плазуни.
  • Земноводні.
  • Риби.
  • Ссавці (звірі).
  • Птахи.
  • Комахи.
На які групи поділяються тварини за способом харчування:
  • Травоїдні: бджола, олень, косуля, заєць тощо.
  • М’ясоїдні (хижі): сова, вуж, вовк тощо.
  • Всеїдні: горобець, борсук, дикий кабан, ведмідь тощо.

Комахи – тварини, в яких 3 пари лапок, одна, або дві пари крил. Їхнє тіло складається з 3-х частин: голова, груди, черевце.

Комахи можуть бути як корисними, так і шкідливими. До корисних комах відносяться: бджола, сонечко, мураха, джміль, бабка; до шкідливих: комар, саранча, капустянка, моль, колорадських жук.

Птахи – тварини, тіло яких покрите пір’ям, на голові розташований дзьоб. Птахи можуть бути перелітними, зимуючими та кочовими. Перелітні – це птахи, які в холодні пори року перелітають в теплі краї, а весною повертаються на свою рідну землю, до таких птахів відносяться ластівки, зозулі, шпаки, граки, журавлі тощо. Зимуючі птахи – представники, що постійно живуть в одній і тій же місцевості, не бояться ні лютих морозів, ні суворих зим (синиця, горобець, голуб, сойка, дятел). Кочовими називаються тих птахів, які звикли прилітати взимку з ще більш холодних територій (з північніших областей), до них належать снігурі, омелюхи, чижі тощо.

Звірі – тварини, тіло яких вкрите шерстю, вони пересуваються зазвичай з допомогою чотирьох лап. Своє потомство звірі вигодовують молоком, саме через це вони отримали другу назву «ссавці». Іноді деякі представники цієї групи впадають в сплячку, наприклад: їжак, борсук, ведмідь. Сплячка – процес пристосованості деяких звірів до несприятливих погодних умов.

Отже, сподіваємось, Ви прочитали корисну та повчальну інформацію в даній статті, та знайшли відповіді на всі свої запитання.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Зоологія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *