Настасья Мілевська біографія та цікаві факти

Настасья Мілевська біографія та цікаві факти з життя харьківської поетеси викладені в цій статті.

Настасья Мілевська біографія

Мілевська Настасья Сергіївна (справжнє прізвище — Денисенко) — український поет, сценарист, режисер-початківець. Внесена до переліку «24 українських учасника, яких варто прочитати кожному» за версією телеканалу «24».

Народилася 26 квітень 1989 в місті Куп’янськ (Харківська область) в родині льотчика.

У 2006 році переїздить до Харкова, вступивши на філологічний факультет (відділення журналістики) ХНУ ім. Каразіна. У 2008 році покидає навчання, пояснюючи це конфліктом з викладачем. Мілевська закривається в кімнаті і пише свій перший сценарій — п’єсу «Слабка». В основі сюжету лежить історія молодої письменниці, яка намагається повіситись, але зазнає невдачі — мотузка обривається і героїня усвідомлює, яка насправді тонка грань між «є людина» і «немає людини».

У 2009 році вступає до Харківської державної академії культури в якій отримала диплом бібліографа.

Вірші пише з дитинства. Виступає з поетичними програмами з 2010 року.

Гастролі успішно і неодноразово пройшли в Харкові, Києві, Кривому Розі, Дніпропетровську, Одесі, Білгороді, Санкт-Петербурзі, Сумах, Полтаві.

У 2014 році виходить збірка віршів «PSI *», назва якого ясно визначає позицію Настасії по відношенню до поезії (PSI — в парапсихології — надприродні здібності людей).

Головною темою її творчості є смерть і самозбирання людини по крихтах.

До 27-ми років Настасья Мілевська встигла пожити на вокзалі, в наркопритоні і навіть пролежати три дні без свідомості, коли про це ніхто не знав, і самостійно прийти в себе.

Крім поетичної діяльності Настасья пише сценарії і є рижесером. Вона знімає відео для косметичних брендів L’Oreal, Maybelline, Garnier, брендів одягу.

У 2016 році зняла свій перший музичний кліп для виконавця CEPASA на пісню «Always Beautiful».

З 2015 року живе і пише в Києві. На її виступах плачуть чоловіки, вона ігнорує спільноти поетів, вони її теж.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Письменники

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *