Найкрасивіші квіти планети

Найкрасивіші квіти планети

У світі дуже багато найрізноманітніших квітів. Є дуже рідкісні, красиві, невідомі нам квіти. Ось найгарніші квітів світу.

10. Георгіна (Dahlia) — існує близько 35 видів цієї квітки. Вони в основному поширені в гірській території Колумбії, Мексики, Гватемали. В Америці також є дико зростаючий вид цієї квітки має висоту до 6 метрів. Найпоширеніші види цієї квітки в Європі — Георгіна мінлива.

9. Квітка вишні ( Сакура) — даний час вона широко поширена, особливо в помірній зоні Північної півкулі, включаючи Європу, Південну Корею, Китай, Японію і США. Багато видів цієї квітки вирощуються як декоративну рослину і не плодоносять. У самій Японії є близько 200 видів цієї квітки.

8. Гортензія ( Hydrangea ) — є близько 70-80 видів цієї квітки. Поширені в Південній і Східній Азії та Америці. Деякі види ростуть і в Україні. Таке незвичайне ім’я квітці було дано на честь принцеси Гортензії.

7. Тюльпан — відноситься до сімейства лілійних. Існує близько 80 видів цієї квітки.

троянди цікаві факти6. Троянда — цих квітів почали ще вирощувати в Стародавньому Римі. Троянда відноситься до роду Шипшина. Є декілька тисяч сортів троянд, крім цих сортів вони розрізняються на паркові та садові троянди. Через свій запах, деякі види цих квітів використовуються в парфумерії. Навіть стверджується, що аромат троянди знімає втому і запобігає спалаху гніву.

5. Калла  — одна з найкрасивіших квітів. Батьківщиною цієї квітки є Південна Африка. Дуже часто використовуються у весільних букетах.

4. Плюмерія  — поширені в Центральній Америці, Мексиці, Карибах,  Південній Америці та Бразилії, але також можуть бути вирощені в тропічних і субтропічних регіонах. Плюмерія не має нектару, вона більш ароматна вночі, ніж вдень (тим самим заманює запилювачів).
3. Діцентра — нагадує форму розколоту навпіл серце. Вона поширена в Японії, Китаї, Кореї. Є приблизно 20 видів цієї квітки.

2. Стреліція (квітка Райський птах ) — одна із найяскравіших квіток. Батьківщиною цієї квітки є Південна Африка. Через гарну форму вона використовується в ландшафтах. Всі основні тропічні букети виготовляються з цих квітів.

1. Орхідея — є 3 основні види цієї квітки: Ванда, Каттлея, Фаленопсис. Ванда є королевою орхідей. Вона примхлива і вимагає особливого догляду. Найменш примхливий вид орхідеї — Каттлея (запашна квітка з різноманітним забарвленням). А самим невибагливим є — Фаленопсис, дана квітка майже не має аромату, проте може цвісти до півроку.

Автор: Гнатюк У рубриці: Цікаві факти про рослини

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *