Небезпечні тварини для людей

Які тварини їдять людей? Це питання турбує багатьох людей, адже потрібно знати які тварини небезпечні для людини.

Небезпечні тварини для людей

Кілька видів тварин можуть і дійсно полюють на людей, розглядаючи їх як здобич. Але вони роблять це тільки тоді, коли вони голодні і не можуть знайти їжі

  • Акули: біла акула, акула-бик, тигрова акула, риба-молот, блакитна акула, акула мако, лимонна акула
  • Плазуни: комодський варан, крокодили, тигровий пітон, алігатор американський, різні каймани
  • Котячі: тигр, лев, пума, леопард
  • Собачі: вовк, шакал, койот
  • Гієна
  • Ведмежі: Бурий ведмідь, білий ведмідь
  • Птахи: † Орел Хааста,

У всіх випадках, коли тварини полюють на людину, результат сильно залежить від даного виду і розмірів людини. Шакали, наприклад, досить малі, тому вони, як правило, нападають на дітей, оскільки спробувати пополювати на дорослих, ймовірно, буде занадто складно. З іншого боку, сірі вовки більше і можуть нападати на людей як на їжу, особливо коли голодні і про це свідчить європейський фольклор. Людський страх перед вовками призвів до масових кампаній винищення, в результаті чого на більшій частині Європи вовки знищені.

Більшість ведмедів нападає на людей тільки для захисту своїх дитинчат (особливо ведмеді грізлі), а також і по територіальним причин, але велика частина зареєстрованих хижих вбивств відбувалася американськими чорними ведмедями.

Найбільш смертельними хижаками для людини є тигри і морські крокодили. Чампаватська тигриця (бенгальський тигр) була вбита в 1907 році, за нею значилося більш ніж 400 зареєстрованих смертей в Непалі та Індії, перш ніж вона була застрелена Джимом Корбеттом. Один морський крокодил, Гюстав, 20-футовий (6 метрів) нільський крокодил, що живе в Бурунді (Африка), за чутками, вбив понад 300 осіб. Хоча ця цифра перебільшена, ймовірно, через його дії загинуло щонайменше 100 осіб.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про тварин

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *