Олександр Дюма цікаві факти

Олександр Дюма цікаві факти з життя, біографії французького письменника ви знайдете в цій статті.

Олександр Дюма цікаві факти

Батько Дюма помер, коли Олександру було 4 роки, і сім’я жила бідно. Грошей на освіту не було, але він мріяв стати драматургом, багато читав, відвідував театри.

Його бабуся була чорношкірою рабинею з Сан-Домінго. Дід Олександра, французький маркіз Даві де Ля Пайетрі, всіх своїх чотирьох дітей продав у рабство. І лише через чотири роки він викупив назад одного з синів — старшого — який, на щастя, згодом і став батьком великого французького письменника.

Двадцятирічному Олександру, що не мав освіти (його козирем був лише прекрасний почерк), дали посаду в Пале-Роялі (Париж) в канцелярії при герцогу Орлеанському

Олександр Дюма, працюючи в середньому по 14-18 годин на добу, встиг випустити більше 500 томів унікальних творів найрізноманітніших жанрів!

1857 Дюма приймається за видання літературного тижневика, єдиним автором і редактором якого стає він сам. Називається тижневик «Монте-Крісто» — як символ найбільшої літературної удачі письменника.

Щоб привернути публіку на свої вистави Дюма практикував публікацію оголошень романтичного характеру, на кшталт «Чи прийде сьогодні в театр пан, який дивився на мене так пильно, що змусив почервоніти якось увечері на виставі« Нельської вежі »? Для нього буде залишена записка. Закохана ». dovidka.biz.ua В результаті, сотні парижан і гостей столиці купували квитки на п’єси Дюма в надії, що загадкові «закохані» звертаються саме до них.

Дюма дуже добре готував. Це підтверджують не тільки численні сучасники, а й наведені ним у своїх творах описи різних страв. Дюма написав одну з найпопулярніших у світі кулінарних книг. Він невпинно збирав кулінарні рецепти і кінець 1869, а також початок 1870 витратив на завершення своєї кулінарної книги. У березні 1870 Дюма передав починаючому видавцеві Альфонсу Лемеру об’ємний рукопис, що містить близько 800 новел на кулінарні теми. На жаль, на початку вересня 1870 Дюма розбив інсульт, більше він вже не працював. Лише в 1873 році «Великий кулінарний словник» вийшов у світ. Книга успішно перевидається і донині.

Допитливі біографи підрахували, що у творця «Графа Монте-Крісто» було 350, а то й усі 500 коханок. У Парижі ходили легенди про бурхливий темперамент Дюма!

— Подейкують про мої «африканські пристрасті», — говорив сам Олександр — багатьох коханок я заводжу лише з людинолюбства: якби у мене була одна коханка, вона б померла вже через тиждень!

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *