Олександр Колчак біографія

Олександр Колчак біографія скорочено українською мовою викладена в цій статті.

Олександр Васильович Колчак (1874 — 1920) — політичний діяч Росії, адмірал, полярний дослідник.

Олександр Колчак біографія коротко

Народився 4 (16) листопада 1874 року в Петербурзі.

Після отримання освіти в 6 -й гімназії Петербурга в біографії Колчака почалися плавання на крейсерах. На той момент в житті Колчака було отримана посада помічника вахтового начальника. Потім він став начальником, лейтенантом. У 1900-1902 роках брав участь в експедиції Толля. У російсько-японській війні командував міноносцем.

У долі Колчака після отримання звання капітана другого рангу почалася робота над розвитком військово-морського флоту. У 1912 році він став прапор — капітаном. Під час Першої Світової війни Олександр Колчак розробляв план мінної блокади німецьких баз.

У 1916 році історія життя Колчака відмічена знаменною подією — отриманням звання віце-адмірала, командувача Чорноморським флотом. Висловивши вірність Тимчасовому уряду, Колчак поїхав до Петрограда. Потім в біографії Колчака відбулися поїздки в США, в Японію.

У 1918 році в Омську отримав посаду морського, військового міністра антибільшовицького об’єднання «Директорія». Після арешту керівників «Директорії» в життя адмірала Колчака був отриманий пост Верховного Правителя і Головнокомандувача. Війська генерала Колчака взяли Урал, проте незабаром стали терпіти поразки від Червоної армії.

7 лютого 1920 року Олександра Колчака розстріляли. Після смерті Колчака, що сталася поблизу річки Ушаковка, його тіло скинули в воду.

Історія любові Колчака також трагічна. У 1904 році Софія Омірова стала дружиною Колчака. Ростислав — син Колчака і Софії. Друга любов Колчака — Анна Тимирева, після страти адмірала кілька разів була засуджена.

Автор: Гнатюк У рубриці: Держава

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *