Опис білого ведмедя

Опис білого ведмедя

Білий ведмідь — один з найбільших наземних хижаків нашої планети.

Вага більшості самців білого ведмедя коливається від 300 до 600 кг, довжина тіла — від 2.4 до 2.6 метра.
Живуть білі ведмеді в Арктиці — на північному полюсі.

Ніс та шкіра білого ведмедя чорні, а хутро — незабарвлене напівпрозоре, від чого справляє враження білого. Таке хутро є добрим камуфляжем, а також відмінним теплоізолятором. На підошвах лап білого ведмедя також росте жорстке хутро, яке виконує функцію теплоізоляції та запобігає ковзанню на кризі. Великі кігті можуть утримати навіть сильну здобич.

Ведмідь чудово плаває і пірнає, запливає у відкрите море на десятки кілометрів. Швидко пересувається по льоду. Веде усамітнений спосіб життя, але іноді зустрічаються групи з 2-5 звірів; декілька ведмедів можуть збиратися близько великої здобичі.

У білого ведмедя прекрасно розвинений нюх, зір і слух. Своїм носом він може відчути здобич на відстані 32 км. Завдяки своєму гострому зору білий ведмідь може побачити тюленя або морського котика на відстані 1 км, а слух дозволяє почути будь-який рух під товстим шаром льоду. Всі ці здібності роблять білого ведмедя відмінним мисливцем. Щоб зловити здобич, ведмеді здатні долати величезні відстані вплав.

Хоча полярний ведмідь найбільший хижак на Землі, завдяки людині його вид знаходиться під загрозою зникнення. Тому білий ведмідь занесений до Червоної книги і знаходиться під захистом.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Твори з укр мови

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *