Опис Дніпра

Опис річки Дніпро у художньому стилі допоможе написати власний твір, використовуючи подані варіанти.

Опис Дніпра

Дніпро — славетна ріка, символ України, оспівана в народних піснях, уславлена поетами. З ним пов’язана історія східнослов’янських народів. З усіма своїми притоками він уособлює дерево життя, щопідтримує існування всього, що його оточує. Це третя за площею басейну річка в Європі після Волги і Дунаю.

Текст-опис Дніпро

Красен Дніпро під ясну погоду, коли вільно та рівно несе крізь ліси і гори, і степи повнії води свої. Дивишся й не знаєш, стала чи пливе його величава ширина. Нічого немає у світі, що б могло укрити Дніпро, такий він величний і могутній. Синій, синій, пливе він рівним потоком і серед ночі, як серед дня,  мріє про таку далину, скільки сягнути може людське око.

Твір-опис Дніпра

Наш Дніпро-Славутич, мов та оспівана народом голубка стрічка в русій косі, що спадає аж до пояса,- історичний символ і оброз України.
Чудовий Дніпро ранком у тиху погоду!
Вільно і плавно мчать його води. «Дивишся і не знаєш іде чи не йде його велика широчінь, і здається, неначе блакитний дзеркальний шлях без міри в ширину, без кінців в довжину плине і в’ється по зеленому світу.» Через усю Україну, посеред щедротних степів і ланів пливе могутній Дніпро.
Зелень на березі Дніпра ніби танцює танок. Колихається з місця на місце і шурхотить листям.
А коли дивишся на інший берег річки, то здається, що він повністю вкритий золотом і виблискує на сонці.
А десь там стиснутий в вузькому проході, крутиться, наче шалений, потім стрімглав виривається на свободу, щоб знову і знову розбитися на дрібні краплі об камені.

Саченко Людмила

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Опис
Коментарі:
  1. 3 месяца ago

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *