Опис підсніжника

Опис Підсніжника

Підсніжник — це гарна лісова квітка, її можна зустріти в лісі на початку весни. Він прокидається, коли ще сніг лежить на землі. Підсніжник дуже гарний. У нього тоненьке ніжне стебельце і довгенькі тонкі листочки. Сама квітка схожа на снігову кульку.

В Україні найбільш розповсюджений підсніжник звичайний, що росте у Закарпатті, Передкарпатті, Українських Карпатах, а також на Правобережжі, Поліссі, Лісостепу і Степу та підсніжник складчатий поширений у Гірському Криму.

А всього у світі нараховують близько 18 видів підсніжників. Ціаво, що англійці називають цю квітку сніговою краплею, а німці сніговою конвалією.

Популяції підсніжника локальні, здебільшого численні, але спостерігається тенденція до зменшення кількості особин, що пов’язано з масовим зриванням квітів на букети, викопуванням цибулин та рекреаційним навантаженням.

Опис Підсніжника для дітей

Був собі маленький підсніжник. Узимку він спав у мерзлій землі. Йому було холодно, самотньо. Снилася підсніжникові квітуча весна.

І ось одного разу пригріло сонечко. Земля почала відтавати. Підсніжнику стало тепло, душно. Прокинувся він, потягнувся. Його зелені руки визирнули із землі. “Це, мабуть, весна прийшла”, — подумав підсніжник і розкрив очі. Усміхнувся ніжно і радісно та розцвів.

Художній опис Підсніжника

На початку весни, коли ще холодно і сніг де-не-де лежить на землі, з’являються перші квіти — підсніжники.

Підсніжник — квіточка з зеленими листочками та біленьким цвітом.

Вранці, як тільки сонечко починає показувати нам свої промінчики, квіти піднімають свої маленькі голівки та розкривають тендітні квіточки. А ввечері підсніжник закриває свої чудові біленькі оченята та засипає до ранку.

Мені дуже подобаються ці перші квіти весни. Я люблю дивитися, як вони ростуть, бо вони мені схожі на прекрасних лісових принцес. Підсніжник — моя улюблена квіточка.

Опис Підсніжника у художньому стилі

   Підсніжник — це квітка весни.

Ще навкруги лежить сніг, а він вже пробиває собі дорогу до сонця. Спершу з-під трави видніються невеликі зелені листочки. Згодом появляються білі голівки на  тендітному стебельці. Квітка має три ніжних пелюстки. Ростуть ці чудові квіти густими білими острівцями. Навколо поширюється чарівний аромат.

Підсніжник занесений до Червоної книги України.

Власний опис підсніжника звичайного у художньому стилі можете лишати в коментарях.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Твори з укр мови
Коментарі:
  1. 3 месяца ago

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *