Отто фон Бісмарк цікаві факти

Отто фон Бісмарк цікаві факти з життя німецького державного і політичного діяча викладені в цій статті.

Отто фон Бісмарк цікаві факти

18 лютого 1871р. Отто фон Бісмарк проголосив створення Німецької імперії — Другого Рейху. Він став першим канцлером Німеччини, якого за його жорстку і цілеспрямовану політику на об’єднання німецьких земель прозвали «Залізним канцлером».

Майбутній перший канцлер об’єднаної Німеччини з дитинства був вихований у повазі до державної служби. Батьки послали Отто до Геттінгенського університету вивчати право, однак студент Бісмарк не обтяжував себе навчанням, воліючи інший шлях пізнання життя — він любив жінок, проводив ночі за картами, багато пив.

У молодості Бісмарк був завзятим дуелянтом. Вважається, що він взяв участь у 27 дуелях, на одній з яких він отримав шрам на обличчі. Це було першим і останнім пораненням в житті майбутнього канцлера.

Відомий вислів, яке приписують Отто Фон Бісмарку: «Дружба між чоловіком і жінкою дуже слабне при настанні ночі».

Чи знаєте ви, до якої міри не вистачало адреналіну юному канцлеру? До тієї, коли сідаєш грати в азартні ігри і все програєш.
Благо, йому вистачило розуму повідати про це своєму батьку, який і розрахувався з усіма його боргами.

Чи знаєте ви, що саме ця легендарна особистість зробила свого часу макет майбутньої карти Німеччини в тому вигляді, в якому вона існує і донині? dovidka.biz.ua

Цікаво й те, що Бісмарк — близький родич сім’ї Рюриковичів.

Отто фон Бісмарк, як і всі представники чоловічої статі, любив і випити, і добре поїсти, і пограти, і пару жіночих сердець розбити. Ну а між усім цим — «зіграти» кілька битв.

Бісмарк був послом в Росії і йому захотілося вивчити російську мову. Він найняв студента, який обіцяв за 40 занять навчити Бісмарка російській мові. Бісмарк пройшов курс від початку до кінця і став досить непогано говорити по російськи. Кожне заняття коштувало 1 рубль, але після закінчення курсу, Бісмарк заплатили студенту тільки половину, тому що студент так і не зміг пояснити що означає слово ‘нічого’.

Бісмарк був почесним громадянином багатьох німецьких міст, у тому числі Гамбурга.

Сподіваємося, що з цієї статті ви дізналися цікаві факти про Бісмарка.

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *