Пабло Пікассо цікаві факти

Пабло Пікассо цікаві факти з життя відомого художника Ви дізнаєтеся в цій статті.

Пабло Пікассо цікаві факти

Де народився Пабло Пікассо? Пікассо народився в місті Малага, на південному узбережжі Іспанії

Повне ім’я Пабло, отримане при хрещенні, складається із 23 слів — Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Martyr Patricio Clito Ruíz y Picasso.

При народженні Пабло вважали мертвим — настільки слабким народилася дитина. Акушерка навіть пішла повідомляти матері сумну новину про те, що немовля народилося мертвим. Однак дядько Пікассо любив сигари, і видихнув дим в обличчя немовляти, а той відреагував плачем.

В якій країні жив Пабло Пікассо? Пікассо жив у Іспанії і у Франції. Але більшу частину життя прожив у Франції.

Хто за національністю Пабло Пікассо? іспанець

У школі, де він навчався, Пабло часто поміщали в особливий ізолятор — за огидне ставлення до вчителів. Це була кімната з білими стінами і лавкою, щоб сидіти і роздумувати над власною поведінкою. Майбутній художник використовував таке «ув’язнення» для малювання, де його ніхто не відволікав. За словами художника, він хотів би ніколи не виходити з цієї кімнати, і малювати, малювати.

У 1909 році молодий Пабло Пікассо і його друг Жорж Брак винайшли кубізм — правда, назву придумали не вони, а французький критик, який помітив, що картини Пікассо повні кубиками.

Пікассо отримав популярність за свої картини, але крім цього він експериментував зі скульптурою, керамікою, графікою. Він навіть розробив завісу, декорації і костюми для декількох балетних постановок. Пікассо писав вірші і став автором двох п’єс.

Пабло Пікассо був одружений два рази і мав чотирьох дітей від трьох різних жінок, а також насолоджувався компанією незліченних коханок.

Серед графічних робіт Пікассо є малюнки, виконані нетрадиційними матеріалами, які не визнаються іншими художниками, наприклад, кульковою ручкою, лаком для нігтів або губною помадою. Малюючи, Пікассо не користувався гумкою, а просто слинив палець і знищував зайві лінії. На одній з робіт навіть видно дірку, протерту пальцем.

Пікассо був надзвичайно багатий, і залишив після себе тільки нерухомості на півтора мільярда доларів.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *