Патрік Зюскінд цікаві факти

Патрік Зюскінд цікаві факти з життя та творчості відомого німецького письменника і кіносценариста викладені в цій статті.

Патрік Зюскінд цікаві факти

26 березня 1949 рік — народився Патрік Зюскінд в маленькому містечку Амбах, Баварія. Це була друга дитина в сім’ї літературного критика і публіциста Вільгельма Емануеля Зюскінда

Його дебют як письменника відбувся після написання «Контрабаса»

Світовий бестселер Зюскінда, який протримався в топі бестселерів цілих 8 років, називається «Парфумер». Оригінальна назва роману — «Аромат»

Роман «Парфумер. Історія одного вбивці» видавався на 45 мовах, в тому числі і на латині. Перед написанням книги Патрік об’їздив всі місця подій майбутнього роману. Достатньо часу приділив вивченню секретів парфумерної справи на фірмі «Фрагонард»

Коли зайшла мова про екранізацію роману, то Патрік Зюскінд хотів щоб його знімав Стенлі Кубрик. Після смерті режисера автор роману заявив, що йому тепер абсолютно все одно хто буде знімати фільм

На сьогоднішній день невідомо чи є у Патріка Зюскінда дружина і діти.

Письменник не дає ніяких інтерв’ю і відмовляється від усіх премій, які йому присуджуються

Опубліковано всього лише 3 фотографії Патріка Зюскінда

Свого часу він працював тренером з тенісу, піаністом в Танцзалі і в патентному бюро, щоб заробити гроші на проживання.

Преса назвала його «Фантом німецької розважальної літератури», за те, що Зюскінд веде потайний спосіб життя

Він по черзі живе то в Німеччині, то у Франції.

Зюскінд мав не тільки природний нахил до літературної творчості, але й генетичну схильність: його батько був знайомий з родиною Томаса Манна, писав літературні тексти й працював у різних газетах.

Батько Патріка Зюскінда вів добропорядний спосіб життя і був відомий своєю гостинністю та своїми «чайними вечорами», на яких малий Патрік, розважаючи гостей, мав демонструвати своє вміння грати на піаніно. Взагалі, музична освіта відіграла, очевидно, неабияку роль у розвитку хлопчика, але залишила й травмуючі спогади.  У своїх творах вын знову й знову повертається до теми мистецтва, становлення генія і його катастрофи.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися щось цікаве про Патріка Зюскінда.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *