Пауль Маар цікаві факти

Пауль Маар цікаве з життя та творчості популярного німецького дитячого письменника, драматурга, ілюстратора викладене в цій статті.

Цікаві факти про Пауля Маара

Пауль Маар народився 13 грудня 1937 року в містечку Швайнфурт, Німеччина. Рано залишився без матері, тому його виховували дідусь з бабусею, які проживали у Північній Баварії. Вони привили йому любов до природи та щирості.

Писати для дітей книги спонукав Пауля його п’ятирічний син, який попросив почитати щось цікавеньке. Пішовши до місцевої бібліотеки, Маар не знайшов захоплюючих книг для дітей. Тому він вирішив створювати власні історії.

Перша книга Маара носить назву «Собака з татуюванням». Вона була видана в 1967 році

Його твори перекладені 30 мовами.

Батько письменника за професією був маляром-штукатуром, тому вважав, що читання це другорядна справа. Маленький Пауль мав змогу почитати книгу тільки після виконання всієї домашньої роботи вночі, з ліхтариком під ковдрою.

За професією Пауль є вчителем малювання. Після закінчення Академії мистецтв Штутгарта він цілих 10 років працював за професією.

Творчість Пауля Маара відзначена багатьма нагородами, в тому числі Німецькою літературною премією (за «Суботика в небезпеці»), Австрійською державною премією, премією братів Грімм, премією Фрідріха Рюкерта, а також найпрестижнішою в німецькій літературі для юних – Почесною премією за весь творчий доробок автора.

На сьогоднішній день проживає в місті Бамберг з дружиною Нелє та трьома дітьми.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізнались щось цікаве про Пауля Маара.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *