Повідомлення про тварин Антарктиди

Повідомлення про тварин Антарктиди розповість які тварини живуть в Антарктиді та чому більшість тварин Антарктиди хижаки. Інформацію про тварин Антартиди Ви можете доповнити цікавими фактами.

Повідомлення про тварин Антарктиди

Антарктида — це абсолютно не схожа на інші материки частина нашої планети. Більшість тварин, що мешкають там, являються хижаками. А все через величезний шар снігу і льоду, дуже сухе повітря, мізерну  кількість опадів і непроглядну пітьму, яка панує на материку багато місяців. Ці перераховані фактори є причиною того, що в Антарктиді немає рослинності, тому життя тварин тісно пов’язана з єдиним джерелом харчування — океаном, його водними басейнами і смугою материка на околиці.

В цілому, тваринний світ Антарктиди дуже бідний. Тут Ви не зустрінете різноманітності наземних жителів, єдиними такими істотами є пінгвіни. А ось ссавців у цій частині земної кулі і в помині немає. У брилах льоду можна зустріти нижчих ракоподібних, черв’яків і безкрилих комах. Всі вони являють собою ланцюжок харчування, а значить — вони теж хижаки, так як поїдають один одного.

Найбільш багаті на тварин океанічні глибини. Велика кількість ракоподібних та молюсків, а також риба є основою раціону харчування інших риб (побільше), птахів, ластоногих і китів.

Найбільш поширеними хижаками материками є косатки, горбачі, тюлені, кашалоти, пінгвіни, альбатроси, чайки, буревісники і баклани.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, чому більшість тварин Антарктиди хижаки.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Географія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *