Різниця між числом і цифрою

Кожен з нас має справу з числами і цифрами в повсякденному житті. Але іноді відповісти на питання «Яка різниця між числом і цифрою» досить важко.

Різниця між числом і цифрою 

  • Цифри — це одиниці рахунку від 0 до 9, решта — числа.
  • Числа складаються з цифр.
  • Цифри — це знаки, а числа — це кількісна абстракція.
  • Цифри і числа різних систем лічби настільки не збігаються, що число однієї системи може виявитися цифрою в іншій, а все тому, що це абстрактні, вигадані людиною поняття.

Що таке цифра?

Цифри (від арабського «сифр» («нуль»)) — знаки для запису чисел. Слово «цифра» без уточнення зазвичай означає один з наступних знаків: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 (так звані «арабські цифри»). Існують також багато інших варіантів: римські цифри (I V X L C D M), шістнадцяткові цифри (0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F), у деяких мовах, наприклад, в івриті, в давньогрецькій та церковнослов’янській мовах, існує система запису чисел буквами.

Що таке число?

Число є одним з найголовніших об’єктів математики, який використовується для підрахунку, вимірювання та для маркування[1].Символи, які використовуються для позначення чисел називаються цифрами. Окрім того, що цифри використовуються при лічби та вимірюванні, вони використовуються також для маркування (наприклад, як номер телефону), упорядкування (серійний номер і для кодування (ISBN). Взагалі, термін число може вказувати на символ, слово або математичну абстракцію.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Яка різниця між

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *