Різниться між дієсловами have та has

Приступивши до вивчення англійської мови , людина може зустріти деякі складності , які в підручниках підпадають під категорію «зрозуміло за замовчуванням » , однак це не завжди так. Тому дана стаття проллє світло на нескладний , але нагальне питання про відмінності дієслів » have » і » has » .

» Have» — це форма дієслова , що виражає перше і друге обличчя єдиного і множини , а також третя особа множини. » Has « — це форма дієслова , що виражає третя особа однини . » Has » і » have » — завжди форми одного і того ж дієслова , іноді допоміжного , іноді — смислового . Приклад вживання » has » і » have » як смислового : I have a new car . ( У мене нова машина , дослівно: я маю нову машину) . He has an old watch . ( У нього старий годинник , дослівно: він має старий годинник ) . У таких реченнях дієслово » have » і його форма » has » ( вживається з третьою особою однини , яке може бути виражене у реченні іменником : герой , антилопа , брат , або займенником : він, вона , хтось , ніхто ) несуть основне і єдина дія — володіння предметом або якістю.

Дієслово » have » і його форма » has » в якості допоміжного дієслова вживається тільки з іншими , смисловими дієсловами . У таких випадках дієслово » have » і його форма третьої особи однини » has » не несуть смислового навантаження , а є показником часу дієслова . Можна поспостерігати це на наступних прикладах : I have seen him recently ( Я недавно його бачила ) і Anna has got flu (Ганна підхопила застуду ) .

Таким чином, єдина істотна різиця (відмінність) дієслів have і has , яке полягає в тому , що:

has вживається тільки з іменником / займенником третьої особи однини , у всіх інших випадках використовується have .

Автор: Гнатюк У рубриці: Правила англ

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *