Різниця між Shall та Will

Відмінності між американським і англійським англійським можуть здатися незначущими , однак тільки до тих пір , поки ви не починаєте спілкуватися з носіями мови. І хоча сьогодні в суспільстві намагається вкоренитися переконання, що в обох варіантах доречно використання одного тільки модального дієслова will , насправді це не зовсім так. Тому знати , коли ж краще сказати shall , коли — will необхідно , якщо ви хочете порозумітися з місцевим населенням і навіть … запобігти деякі непорозуміння !

Shall і will — допоміжні модальні дієслова , що використовуються для утворення майбутнього часу . У реченні вони займають місце після підмета.

Найбільш загальне правило , яке знає більшість , свідчить, що з підлягає в першій особі однини і множини (I / we ) вживається shall , в інших випадках ( you / he / she / it / they ) — will . Причому вказівку відноситься тільки до британської версії англійської , тоді як в американській і після I / we зустрічається will .

Тенденція повсюдно використовувати цей дієслово проникає і в класичний англійський (не без нашої допомоги ) , проте це неприпустимо не тільки тому , що мова є культурною спадщиною , але через деякі смислових відмінностей у дієсловах shall і will , які дозволяють у певних випадках побачити shall навіть після you / he / she / it / they . А саме: will відображає вашу волю , ваше бажання , тоді як shall — повинність , обов’язок . І якщо ви звертаєтеся до людини , вимовляючи « You shall » , передбачається, що ви вказуєте на його обов’язок виконати дану дію , незалежно від того , хоче він того чи ні . Відповідно, в питальних пропозиціях Shall також виконує роль прохання про деякі дії , дозволі, а will може бути простим питанням про намір або висловлювати нав’язливу прохання.

Таким чином, різниця між will і shall полягає в наступному:

У більшості випадків shall належить до I / we , will — you / he / she / it / they .
У пропозиціях , пов’язаних з наміром , бажанням використовується will , повинністю — shall .

Автор: Гнатюк У рубриці: Правила англ

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *