Різниця між TOEFL та IELTS

Просте знання англійської мови вже давно є нагальною необхідністю , не даючи вам ніяких переваг. Щоб потрапити на роботу в компанії високого рівня , а тим більше — працевлаштуватися в іншій країні , необхідно пройти відповідні тести , що підтверджують належні рівні володіння англійською . До них відносяться в тому числі TOEFL та IELTS .

Перш ніж подавати заявку , слід розібратися, який саме сертифікат від вас буде потрібно . TOEFL , або Test of English as Foreign Language , здають , якщо ви плануєте в’їзд для роботи в США або Канаді , а також навчання в американському або канадському університеті. Якщо ж ваш пункт призначення — Великобританія , Нова Зеландія або Австралія — вам буде потрібно сертифікат про успішне проходження IELTS ( International English Language Testing System ) .

Відповідно, відмінності в цих тестах у деяких країнах призводять до відмінностей в структурі випробувань. TOEFL та IELTS складаються з чотирьох розділів, але перший сьогодні в основному проводиться у вигляді комп’ютерного тесту і займає один день, тоді як другий включає спілкування з носієм мови, яке проходить у окремий час.

Інші відмінності TOEFL та IELTS стосуються безпосередньо розділів:

  • Читання . У TOEFL вам належить ознайомитися з текстами , доступними до розуміння студентом університету , і відповісти на ряд питань з варіантами відповідей , пов’язаних з прочитаним матеріалом. Спектр завдань , які відносяться до тексту в IELTS , значно більш різноманітний — резюмування , заповнення таблиць , а також ряд інших.
  • Аудіювання . Відмінності залишаються приблизно тими ж. По-перше , в американській різновиди вам пропонуються кілька діалогів і невеликих лекцій , тоді як у британській — чотири різних теми . Вони включають текст подання заяви / прохання про інформацію , інформаційну та академічну мова та лекції . По-друге , TOEFL вимагає відповіді на питання після запису , а в IELTS вам знову запропонують різні типи завдань , працювати з якими потрібно буде вже під час прослуховування.
  • Мова . У тестуванні TOEFL цей розділ представляє собою 20 — хвилинну секцію з шести питань ( на загальні теми та узагальнення інформації) , відповіді на які ви промовляє в мікрофон . У IELTS вам виділяється день на діалог з носієм мови , що включає ваше двохвилинне виступ на задану тему.
  • Лист . Два письмових завдання будуть вас чекати і там , і там , але в TOEFL вам буде потрібно узагальнити інформацію із запропонованих текстів і написати есе на певну тему , а в IELTS — розкрити своє розуміння загальної теми і проаналізувати зміст таблиці або графіка на 300 слів .

Таким чином, різниця між TOEFL та IELTS полягає в наступному:

  1. TOEFL в основному беруть Америці і Канаді , IELTS — у Британії , Новій Зеландії та Австралії.
  2. TOEFL являє собою переважно комп’ютеризований варіант , IELTS включає етап усного спілкування .
  3. TOEFL та IELTS подібні за структурою , але мають різний зміст розділів.

Автор: Гнатюк У рубриці: Правила англ

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *