Різниться між Was та Were

Часи в англійській мові стають справжньою перешкодою для багатьох , які прагнуть його освоїти. Інше утруднення — використання різних форм дієслова в залежності від особи і числа підмета. Таким прикладом є дієслово be : навіть зрозумівши , в яких випадках використовується was / were , не всі усвідомлюють , коли використовується перший варіант , коли — другий ?

Was / were — друга форма неправильного дієслова be , що відноситься до минулого часу . Конструкція « there was / where » перекладається як «було» , « малося ». Цей дієслово пов’язує частини мови (наприклад , два іменників , іменник і займенник або прикметник ) у тих пропозиціях , де немає смислового дієслова.

Як запам’ятати , коли вживати яку форму ? З займенниками / іменниками в однині — was (I / he / she / it ) , у множині — were ( you / we / they ) . Зверніть увагу , що після you , яке в англійській використовується і для «ти» , і для « Ви» , необхідно писати were . Де нас багато ( ми , вони ) , — там і слово довший ( були — were ) , де одна людина (я , він …) — там коротше (був — was ) .

Однак , треба пам’ятати конструкцію If I were , яка зустрічається в умовних пропозиціях теперішнього часу і яка вимагає наявності were після займенника I. Приклад : « If I were you , I would definitely press a like button below this post ». Не плутайте з схожими конструкціями , які містять « I was » , бо не є умовами . Наприклад: « Sorry if I was rude with you on the phone yesterday ».

Таким чином, різниця між was і  were полягає в наступному:

Was — для головного слова в однині , Were — у множині (але пам’ятаємо про виключення з цього правила « If I were » в умовних реченнях)

Автор: Гнатюк У рубриці: Правила англ

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *