Різниться між Your та Yours

Це ваш кіт. Цей кіт — ваш . Чи знаєте ви , що в англійській мові ці та подібні їм пропозиції будуть побудовані за допомогою різних слів — у першому випадку використовується your , у другому — yours . Від чого це залежить? Давайте розберемося .

І your , і yours відносяться до категорії присвійних займенників . Але your — основна форма , тоді як yours — абсолютна . Звичайно , ці визначення не допомагають зрозуміти різницю , тому перейдемо до конкретики.

Обидва ці займенники переводяться як « ваш / ваша / ваше / ваші / твій / твоя / твоє / твої ». Але основна форма використовується разом з іменником і визначає його . Це ваш кіт — This is your cat . Абсолютна форма не передбачає наявності іменника і встає на його заміну. В пропозиції «Цей кіт — ваш » ви за замовчуванням опускаєте друге слово кіт , адже повне пропозиція звучала б так: «Цей кіт — ваш кіт». Слово « ваш » дозволяє не повторювати іменник « кіт» , також як в англійській мові це робить слово « yours » : this cat is yours .

Для кращого розрізнення та запам’ятовування для цих присвійних займенників використовуються наступні назва: займенники — іменники ( yours ) і займенники — прикметники ( your ) .

Таким чином, різниця між your і yours полягає в наступному:

your доповнює іменник (визначає ) , yours — замінює .
your — присвійний займенник — прикметник , yours — присвійний займенник — іменник .

Автор: Гнатюк У рубриці: Правила англ

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *