Роберт Кіосакі біографія

Роберт Кіосакі коротка біографія на українській мові американського підприємця, інвестора, письменника та викладача викладені в цій статті.

Роберт Кіосакі біографія

Роберт Кіосакі народився 8 квітня 1947 року в родині викладачів. Його батько обіймав посаду міністра освіти в США, штат Гаваї. Закінчивши середню школу, Роберт навчався в Нью-Йорку.

Роберт Кіосакі цікаві факти

Після навчання він приєднується до Морського Корпусу США і йде на службу до військово-морських сил США у В’єтнамі на посаді офіцера і пілота бойового вертольота.

Кіосакі, повернувшись додому з війни, отримує посаду сейлсмена в корпорації «Ксерокс». У 1977 році він займається своєю діловою кар’єрою і запускає компанію, що займається торгівлею нейлону і гаманців для «серфінгістів». Дані товари стали популярними і розійшлися по всій планеті, принісши Роберту багатомільйонні доходи. Потім були ще проекти, вдалі і не дуже; провальні ігри в фондовій біржі і величезні борги.

У 1985 році Кийосаки залишає діловий світ і засновує освітню міжнародну компанію «Rich Dad`s Organization». Її мета — навчання десятків тисяч студентів інвестуванню.

Турбуючись над тим, як з кожним днем ​​зростає прірва між бідними і багатими, Кіосакі створює унікальну і розвиваючу настільну бізнес-гру під назвою «Cashflow 101». Мета гри — навчити поводитися з грошима, з тим, що раніше було відомо лише багатим. Бізнес-гра навчала людей різноманітним фінансовим стратегіям.

У 47 років підприємець відходить від справ і займається написанням повчальних книг і інвестуванням. Роберт Кіосакі є автором бестселерів — «Багатий Папа, Бідний Папа», «Квадрант грошового потоку», «Керівництво Багатого Тата по інвестуванню». Все це дозволило йому стати мільйонером.

Сьогодні мільйонер і підприємець приділяє час операціям з нерухомістю, займається розвитком маленьких компаній і навчанням фінансової освіченості.

Заняття Кіосакі, які навчають всіх людей секретам багатих, тривають від 1 години до 3 днів. Він навчає правильному інвестування з мінімальними ризиками втрат, при цьому отримуючи високий рівень доходу. Він навчає батьків, як вчити дітей, щоб вони стали успішними і багатими; як продавати і запускати компанії; як розбудити в собі дрімаючого фінансового генія.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Суспільство

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *