Роберт Майлз біографія

Роберт Майлз біографія італійського діджея і композитора, який працював в різних стилях електронної музики, родоначальника музичного жанру «дрім-хаус» викладена в цій статті.

Роберт Майлз біоргафія коротко

Роберт Майлз народився у Флер’є кантона Невшатель в Швейцарії в сімї італійських іммігрантів 3 листопада 1969.

З дитинства він навчався грі на фортепіано. З 1988 року він виступав в італійських клубах, причому досить успішно. Накопичивши грошей, Роберт купує для створення своєї студії старе обладнання.

Успіх прийшов до нього в 1994 році зі створенням найвідомішої композиції під назвою Children.

І всього лише через два тижні цей сингл розлетівся по Європі в кількості 350 000 примірників і очолив хіт-паради більшості країн. Запис Children став платиновим в Німеччині і Великобританії, а в ряді інших країн отримала статус золотої композиції.

Створити композицію Роберта Майлза надихнула серія фотографій Югославії, де йшла війна. Їх зробив батько композитора. Також його турбував великий рівень смертності серед молодих людей, які захоплювалися рейв-культурою.

Наступне творіння Майлза — сингл Fable, в якому вокал виконав Фіорелла Квінн. 10 червня 1996 року музикант випускає свій перший альбом Dreamland. Спочатку він дебютував в Європі, ставши за лічені дні супер популярним. Декількома днями Роберт видав розширену версію альбому в США, включивши туди пісню One and One, в якій вокаліровала Марія Нейлер. Вона стала настільки популярною, що її видали окремим синглом у Великобританії і США. В результаті дебютний альбом став платиновим.

У 2001 році (11 червня) композитор випускає альбом під назвою Organik на CD і вінілі. В альбомі записано 12 композицій в новому для нього стилі етнічної музики, даунтемпо, ембієнт.

Майлз переїжджає в кінці 2003 року в Лос-Анджелес з Лондона. Тут він засновує звукозаписний власний лейбл S: alt Records. У 2004 році під його брендом випустив альбом під назвою Miles Gurtu.

Протягом 2009 — 2010 років Роберт займався роботою над записом нового альбому Th1rt3en, світовий реліз якого відбувся 7 лютого 2011 року. Правда, в Північній Америці він був представлений трохи пізніше — 15 лютого. Після цього Майлз трохи відходить від написання композицій і займається продюсерською діяльністю.

Роберт Майлз особисте життя

Про особисте життя італійського композитора достовірно невідомо нічого. Він ретельно приховував цю інформацію від сторонніх очей.

Роберт Майлз причина смерті

Роберт Майлз помер 9 травня 2017 року Іспанії на Ібіці. Причиною смерті стало онкологічне захворювання 4 стадії, з яким музикант мужньо боровся 9 місяців.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Композитори

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *