Романтичні місця України

Романтичні місця України

До найромантичніших міст України можна віднести — Львів та Чернівці. Звісно Київ теж може бути романтичним, але потрібно вибрати правильний маршрут.

Синевир – це озеро, невимовної краси, оповите смарагдовими лісами і засніженими вершинами Карпатських гір. Тут краса природи збереглася практично в первозданному вигляді. Карпати – це земля міфів та легенд, тому і про озеро Синевир є своя історія.

Острів закоханих, розташований посеред Тернопільського ставу, недарма вважається одним з найкрасивіших і романтичних місць в Україні. Сам острів створили під час відновлення ставу після Другої Світової війни. Дістатись до нього можна спеціальним містком, або на човні. Хоча взимку, коли став замерзає – можна і пішки по кризі.
«Острів закоханих, розташований посеред Тернопільського ставу, недарма вважається одним з найкрасивіших і романтичних місць в Україні. Сам острів створили під час відновлення ставу після Другої Світової війни. Дістатись до нього можна спеціальним містком, або на човні. Хоча взимку, коли став замерзає – можна і пішки по кризі.

тунель закоханих

Тунель кохання — цей ботанічний феномен виглядає романтично в будь-яку пору року. Зовні – це зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев, кущів, які сплелися між собою, та утворили дивовижний щільний тунель точної арочної форми. Легенди свідчать, що колись тут жили українські Ромео і Джульєтта, чия безмежна любов закінчилася трагедією, а на місці загибелі закоханої дівчини виник Тунель кохання — як символ прекрасного почуття довжиною у вічність!

Фонтан Roshen – найбільший плавучий фонтан в Україні та Європі, відкритий у Вінниці 4 вересня 2011 року. За цей час на набережній річки Південний Буг було зроблено не одну пропозицію руки і серця, під гарну музику станцювало безліч закоханих пар, а музична шоу-програма з використанням 3D-ефектів увійшла в десятку найбільш видовищних у світі.

камянець подільськийКам’янець-Подільский. Варіант для закоханих, що бажають поринути в атмосферу середньовіччя, коли лицарі зважувалися на найбільш відчайдушні вчинки заради прихильності принцеси.

Карпати. Взимку та влітку Карпати однаково привабливі та чарівні. Свіже, чисте повітря, бездоганна природа та двоє — що ще треба.

Тепер ви знаєте які найромантичніші місця України, та зможете вибрати місце для освідчення чи романтичної відпустки на двох.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про Україну

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *