Рональд Рейган цікаві факти

Рональд Рейган цікаві факти з життя 40-ого президента США Ви дізнаєтеся в цій статті.

Рональд Рейган цікаві факти

Рейган виріс в родині бідного п’яниці. Юнак з 15 років почав влітку працювати рятувальником на воді і врятував 77 потопаючих за 7 купальних сезонів.

Рейган став першим президентом в історії США з вищою економічною освітою. Щоб оплачувати навчання в університеті, він підробляв посудомийником відразу в двох місцях.

Також Рейган був першим розведеним президентом США. 69-річний Рейган також став найстаршим президентом, обраним в США. А покинув він пост в 1989 році, в 77 років.

Ледве Рональда обрали президентом, як на нього було скоєно замах. Психічно хворий Джон Хінклі вистрілив в груди президенту, але той дивом вижив.

Рейган був завзятим футболістом.

Рейган не приховував поганого ставлення до тих, хто існував за рахунок штату або держави. До таких в своїх промовах він зараховував безробітних, самотніх і багатодітних матерів і навіть інвалідів.

Рейган ненавидів соціалізм і побоювався його.

Ставши президентом США, Рейган почав вести щоденники, в яких щодня коментував події, висловлював враження про них. У 2007 була опублікована книга «Щоденники Рейгана», вона стала бестселером.

Рейган був кіноактором і кіноманом. Знімався в вестернах в ролях добродушних ковбоїв, крім того, іноді підробляв на зйомках реклами.

За 8 років президентства провів лише 47 прес-конференцій.

Рейган терпіти не міг брюссельську капусту і не любив помідори.

Коли Рейган прийшов до влади рівень інфляції становив 12,5%. А коли він покинув пост через вісім років — 4,4%.

Останні 10 років життя страждав хворобою Альцгеймера. На його похоронах були присутні політики з усього світу, в тому числі Горбачов, Буш і інші. Він був одним з найбільш обожнюваних і шанованих президентів Америки з моменту її створення.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *