Рожевий колір що означає?

Якщо ваш улюблений колір рожевий, то вам необхідно знати значення рожевого кольору. Які риси характеру переважають у людей, які надають перевагу рожевому?

Що означає рожевий колір?

Рожевий колір — пом’якшений червоний, він об’єднує пристрасть і чистоту. Цей колір асоціюється з романтикою, свіжістю, витонченістю і ніжністю.
Людина, яка віддає перевагу рожевому, все життя перебуває у світі мрій і очікуванні чудес. Мріє про піднесену любов, ця людина ніжна і розслаблена, противник раю в курені — обожнює комфорт і затишок. Нерідко «рожеві окуляри» замінюють їй дійсність, тому спокій — його друге «я». А ось побачення з суворою дійсністю може надовго вибити його з колії. Буває , що «рожева» людина частенько підводить оточуючих, так як переоцінює свої сили. Зате після неприємностей і життєвих бур вона майже миттєво заспокоюється. Така людина часто обіцяє набагато більше, ніж може виконати, але їїплани — це часто ілюзії.

Характер людей, які не люблять рожевий колір

Якщо ж ви поставили рожевий колір на останнє місце, значить, ви людина прагматична і не любите марно «витати в хмарах». Взагалі, м’які, помірні відтінки не відрізняються емоційністю, тому багато людей байдужі до рожевого кольору . Якщо вам не подобається рожевий, ви, можливо, шукаєте яскравих вражень, а цей колір для вас занадто спокійний.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Психологія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *