Розповідь про Францію

Розповідь про Францію на українській мові може бути використане учнями при підготовці до уроку. Інформація про Францію може бути доповнена цікавими фактами.

Повідомлення про Францію

Розповідь про Францію варто почати з того, що розташовується вона на заході Європи. До її складу входить ще острів Корсика, розташований в Середземному морі. Францію часто називають Гексагон через її шестикутну форму.

Франція межує з Німеччиною, Бельгією, Люксембургом на північному сході, з Італією і Монако на південному сході і з Андоррою та Іспанією на південному заході. Країна омивається Середземним і Північним морями, Біскайською затокою і протоками Ла-Манш і Па-де-Кале.

Площа Франції — 551 тис. Км2.

Найбільші річки Франції — Сена, Луара, Рона, Гаронна і Рейн.

Столиця Франції — Париж

Великі міста Франції — Париж, Марсель, Ліон, Тулуза, Ніцца

Населення Франції — 66,7 мільйона чоловік (2016)

Форма правління — президентсько-парламентська республіка

Територія Франції в основному горбиста, з великими височинами, низовинами і невеликими горами. Виняток становлять два високогірних масиви на південному сході в вигляді Альп і на південному заході у вигляді Піренеїв. Найвища точка країни — гора Монблан, її висота 4807 м.

Клімат повністю залежить від Середземного моря і Атлантичного океану. На півночі кліматичні умови м’якші, вологі і морські, а на півдні клімат теплий і середземноморський. У горах клімат відрізняється низькими температурами.

У всьому світі знають, що французькі вина кращі в світі. Ще Франція прославилася модним одягом, парфумерією та косметикою. Франція по праву вважається світовою столицею моди.

Сьогодні у всіх країнах люди використовують літаки, вагони і автомобілі (Сітроен, Пежо і Рено), зроблені у Франції.

Релігія Франції

Приблизно 4/5 населення країни сповідують католицизм. Близько 12% населення вважають себе атеїстами. 3% населення будуть славити іслам, 2% протестантизм, 1% — іудаїзм.

Визначні місця Франції

У Франції збереглося з найдавніших часів понад 5 тисяч замків.

Нотр-Дам, Діснейленд, ліс Фонтенбло, базиліка Сакре-Кер, Руанська флотська армада, Ейфелева вежа, Версаль палац, Лувр, центр Помпіду, Собор Паризької Богоматері хочуть відвідати всі туристи.

Відомі французи прославили свою країну на весь світ — Оноре де Бальзак, Вольтер, Віктор Гюго, Жуль Верн, Еміль Золя, Альбер Камю, Стендаль, Жак верб Кусто, Пабло Пікассо та ін.

Сподіваємося, викладена інформація про Францію допомогла Вам. А свою коротку розповідь про Францію Ви можете залишати через форму коментарів.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Географія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *