Розповідь про Італію

Повідомлення про Італію для дітей може бути використано при підготовці до уроку географії. Розповідь про Італію для дітей може бути доповнена цікавими фактами.

Розповідь про Італію на українській мові

Італія — ​​держава, яка знаходиться в південній частині Європи, в центрі Середземномор’я.

Сухопутні кордони з Францією, Швейцарією, Австрією та Словенією проходять по гірських хребтах Альп. Також має внутрішні кордони з Ватиканом і Сан-Марино.

В адміністративно-територіальному відношенні вона поділяється на 20 областей, що складаються з 94 провінцій.

Столиця Італії — Рим.
Основна мова — італійська.
Основна релігія — католицизм.

Майже вся територія Італії розташована на довгому Апеннінському півострові, за формою він нагадує чобіт і омивається Середземним морем. До складу Італії входять два великих острови — Сицилія і Сардинія.

68% населення проживає в містах. Найбільші міста — Рим і Неаполь.

Італія переважно гірська країна. На півночі знаходяться Доломітові Альпи.
З півночі на південь майже через всю країну простяглися Апенніни. Вулкани Етна на Сицилії і Везувій на півдні Італії — найбільші з діючих в країні і знамениті в усьому світі.

З точки зору економіки Італія поділена на два регіони — північний і південний.
Північ — індустріальний центр країни, там виробляють хімічну продукцію, сталь і чавун, текстильні вироби, побутову техніку і більше 1 мільйона автомобілів на рік.
Місцеве населення південної частини в основному зайнято землеробством, яке ведеться традиційними методами. Південь набагато бідніший півночі. Бідність змусила багатьох жителів півдня перебратися на північ.

Надра країни багаті поліметаллічними рудами (Сардинія, Східні Альпи), ртуттю (Тоскана), марганцем (Центральна Італія і Лігурія) і різними будівельними матеріалами. Знаменитий італійський білий мармур і граніт експортуються в багато країн світу.

Італія входить до п’ятірки найбільших світових центрів туризму. На території країни налічується понад 100000 історичних пам’яток. Всі туристи хочуть побачити руїни Колізею і Пізанську вежу. Італія відома також завдяки затопленому місту Венецієї.

Італія — батьківщина багатьох великих художників, архітекторів, письменників і композиторів.

Сподіваємося, викладена інформація про Італію допомогла Вам. А свою розповідь про Італію Ви можете залишати через форму коментарів.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Географія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *