Розповідь про кенгуру

розповідь про кенгуру Зоологія

Повідомлення про кенгуру може бути використане при підготовці до уроку. Розповідь про кенгуру для дітей може бути доповнена цікавими фактами.

Розповідь про кенгуру на українській мові

Кенгуру – назва сумчастих тварин, ендеміків Австралії..

Кенгуру є найкращими стрибунами нашої планети: довжина одного стрибка становить 3 метри у висоту і близько 12 в довжину. Пересуваються вони величезними стрибками зі швидкістю близько 50 км / год, відштовхуючись від поверхні сильними задніми ногами, при цьому важлива роль відводиться хвосту, який допомагає утримувати рівновагу.

Найцікавіша особливість цієї тварини – сумка, в якій мама носить малюків. Сумка всередині гладка, а по краях покрита хутром, щоб дитинча не мерзло. У самців такої сумки немає.

У природі налічують близько 50 видів кенгуру. Гігантський кенгуру разом зі страусом ему зображений на гербі Австралії.

Скільки живуть кенгуру?

У дикій природі кенгуру живуть близько 10 років. У неволі тривалість життя кенгуру може становити 20 років.

Де живуть кенгуру?

Живуть представники сімейства як в посушливих регіонах, так і в тропічних лісах на території Австралії, Тасманії, Новій Гвінеї. Кенгуру ведуть нічний спосіб життя.

цікаві факти про кенгуру

Чим харчуються кенгуру?

Харчуються сумчасті листям дерев і чагарників, корою, корінням, пагонами, деякі види полюють за комахами і черв’яками.

Розмноження кенгуру

Зазвичай ці звірі живуть зграями, в них один ватажок і кілька самок. Розмножуються кенгуру раз на рік; певного сезону розмноження у них немає. Вагітність коротка – 27-40 днів. Народжуються 1-2 дитинчати. Кенгуреня народжується сліпим, без шерсті, вага його не перевищує одного грама, а довжина становить не більше 3 см у великих видів. Тільки народившись, вони самі залазять в сумку і живуть там до 9 місяців, харчуючись маминим молоком. Якщо в сумці сидять кенгурята різного віку, для кожного з них знайдеться окреме молоко.

Австралійці будують для тварин заповідники, де годують їх і показують всім приїжджим. А вони дружелюбно підходять до туристів, і навіть дозволяють себе фотографувати.

Цікаво, що кенгуру в Австралії більше, ніж людей.

Опис кенгуру

Залежно від виду, представники сімейства мають довжину від 25 см (плюс 45 см – хвіст) до 1,6 м (хвіст – 1 м), і важать від 18 до 100 кг. Хутро сумчастих м’яке, густе, може бути сірого, чорного, рудого кольорів і їх відтінків.

Рухатися назад ці тварини не здатні – цього їм не дозволяє занадто великий хвіст і форма задніх ніг.

Голова кенгуру маленька, морда може бути як довгою, так і короткою. Плечі – вузькі, передні лапи короткі, слабкі, без шерсті, мають п’ять пальців, зате озброєні дуже гострими кігтями. Пальці дуже рухливі і тварина використовує їх для хапання, харчування, розчісування шерсті.

Задні ноги, довгий товстий хвіст, стегна – дуже сильні, на нозі кенгуру є чотири пальці, при цьому другий і третій з’єднує перетинка, на четвертому є міцний кіготь. Така будова дає можливість успішно оборонятися за допомогою потужних ударів задніми лапами, і швидко пересуватися.

Коротка розповідь про кенгуру 2 клас

Кенгуру – одна з найвідоміших австралійських тварин. Відомо понад 60 різних видів кенгуру. Деякі з них досягають двометрового зросту та ваги до 90 кг. Інші набагато менше за розміром.

кенгуруКенгуру – незвичайні та чудові тварини. У нього великі задні лапи, пристосовані для стрибків, довгий товстий хвіст  та маленька голова.  Кенгуру пересуваються стрибками. Вони стрибають на своїх потужних задніх лапах і використовують хвости для балансу та керування.

Кенгуру називають сумчастими, тому що вони носять своїх дитинчат у спеціальній сумці на животі.

Кенгуру – травоїдні тварини, харчуються в основному травою, листям, фруктами та чагарниками.

Кенгуру в дикій природі живуть близько 9-18 років, а деякі особини доживають до 30 років.

 Вони можуть стрибати зі швидкістю до 60 км/год.

Кенгуру в основному мешкають в Австралії, і є  національною твариною Австралії.

Сподіваємося, викладена інформація про кенгуру допомогла Вам. А свою розповідь про кенгуру Ви можете залишати через форму коментарів.

Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Андріана

    Дякую інформація дуже допомогла отримала 12 балів, усім рекомендуюB-)B-)B-)

    Відповіcти
  2. Валерия

    Інформація просто супер я з вашого сайту буру дуже багото конспектів та вони всі виходять на 12 балів

    Відповіcти
  3. Стеша

    дякую я отримала 12

    Відповіcти