Розповідь про козу

Повідомлення про козу на українській мові може бути використане учнями при підготовці до уроку. Інформація про козу може бути доповнена цікавими фактами.

Розповідь про козу для дітей

Коза — одна з перших диких тварин, яку приручила людина.

Коза — невелика тварина, тіло її вкрите густою шерстю. Ноги у кози високі, стрункі, хвіст — короткий. У кози великі сіро-зелені очі, стоячі вуха, а голова прикрашена гострими ріжками. Ці тварини мають хороший зір, слух і нюх, вони граціозні і спритні, швидко бігають, добре стрибають, можуть лазити по крутих схилах гір.

Вони щипають травичку на луках і полях, об’їдають листя і молоді пагони дерев і чагарників.

Середня тривалість життя кози 8-10 років, деякі тварини можуть доживати до 15-24 років.

Вагітність триває 143-155 днів, народжується 1-2 козенят, в рідко 4 і навіть 6. Козлята швидко ростуть, лактація у кіз може тривати до 300 днів на рік. Залежно від породи і періоду лактації коза може давати від 0,5 до 7 л молока на добу.

Дуже корисне і смачне козяче молоко, за складом дуже близьке до жіночого молока. Раніше люди вигодовували немовлят козячим молоком. З козячого молока готують сир, бринзу, сир і сметану.

Сподіваємося, викладена інформація про козу допомогла Вам. А власну розповідь про козу Ви можете залишати через форму коментарів.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Зоологія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *