Розповідь про мавп

Повідомлення про мавп на українській мові може бути використане при підготовці до уроку. Розповідь про мавп для дітей може бути доповнена цікавими фактами.

Розповідь про мавпу

Мавпа — це ссавець, найбільш близька тварина за будовою до людини, відноситься до загону примати. Сучасна класифікація виділяє понад 400 видів мавп або вищих приматів.

В основному вони живуть в Африці, Південній Америці. Деякі мавпочки живуть в зоопарках, виступають в цирках, а у когось це домашня тварина.

Мавпочки, як і люди, спілкуються між собою. Спілкування мавп відбувається за допомогою міміки і звуків. Особливо гучними і балакучими вважаються капуцини.

Опис мавп

Представники загону приматів мають різну вагу і зріст. Довжина тіла дорослої мавпи може варіюватися від 15 см (у карликової ігрунки) до 2 метрів (у самця горили). Якщо маса тіла маленької мавпи ледь доходить до 150 грам, то окремі самцы горили важать 275 кг.

Для всіх видів мавп характерні: великий череп, розвинені хапальні кінцівки, згинальні й розгинальні кисті, гострий зір, чутливі органи — пальці. У мавп відмінна міміка, колір їх шерсті сильно різниться: є білі, сірі, коричневі, чорні.

Деякі мавпи мають довгий хвіст, що перевищує довжину їх тіла і виконує функцію балансира при переміщенні по деревах.

Що їдять мавпи? Вони харчуються: комахами, насінням, ягодами, фруктами, листям, горіхами.

Скільки років живе мавпа?

Тривалість життя мавп — 30-40 років, деякі види мавпи живуть до 50 років.

Цікаво: За весь час існування космонавтики в космос злітало 32 мавпи.

Деякі види мавп дуже охайні і п’яту частину дня присвячують догляду за своїм зовнішнім виглядом.

Сподіваємося, викладена інформація про мавп допомогла Вам. А свою розповідь про мавп Ви можете залишати через форму коментарів.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Зоологія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *