Розповідь про Німеччину

Повідомлення про Німеччину, країну з давньою історією Ви знайдете в цій статті. Розповідь Ви можете доповнити цікавими факами про Німеччину.

Розповідь про Німеччину

Федеративна Республіка Німеччина — розташована в Центральній Європі, в місці, де зійшлися транспортні і торговельні шляхи світового значення. Німеччина межує з такими державами, як: Данія, Бельгія, Нідерланди, Люксембург, Франція, Швейцарія, Австрія, Чехія і Польща. Омивається водами Балтійського і Північного морів.

Площа Німеччини — 356957 км2. Протяжність країни з півночі на південь — 876 км, а з заходу на схід — 640 км.

Чисельність населення Німеччини — 82 млн. чоловік. Країна є найбільш населеною в Європі.

Столиця Німеччини — Берлін.

Великі міста Німеччини — Гамбург, Мюнхен, Кельн, Франкфурт-на-Майні.

Німеччина є членом Європейського союзу і НАТО, входить до «Великої вісімки», претендує на постійне членство в Раді Безпеки ООН.

Німеччина є батьківщиною багатьох видатних і геніальних людей. Досить згадати такі відомі всім імена, як Гете, Бетховен, Бах, Гофман, Ремарк, Томас Манн, Лейбніц та ін.

Особливо варто відзначити той факт, що Німеччина є найбільшим виробником автомобілів. Саме в Німеччині знаходиться найбільший ринок автомобілів в Європі.

Пам’ятки Німеччини

Міста і землі Німеччини дуже привабливі для туристів багатьох країн. Однією з найбільш привабливих земель є Баварія, яку також називають «пивною землею». «Октоберфест», замок Нойшванштайн і пишне оздоблення Альп приваблюють сюди багато іноземних туристів.

Також місця, які повинен побачити кожен в Німеччині це — будівля Рейхстагу, Бранденбурзькі ворота, Берлінська стіна, Німецька опера, фонтан «Земна куля», міський Кафедральний собор, Берлінський зоопарк, Музейний острів, Баварський ліс, заповідник Саксонська Швейцарія, високогірний Берхтесгаден і озера Альстер.

Державний устрій Німеччини

Відзначимо, що Федеративна Республіка Німеччина заснована в 1949. Це демократична федеративна парламентська держава. Коли відбулося возз’єднання Німеччини в 1990 році, до її складу увійшло 16 федеральних земель. Глава держави — президент, голова уряду — федеральний канцлер.

Рельєф Німеччини і корисні копалини

Рельєф держави досить різноманітний. Північна частина країни омивається Північним і Балтійським морями, в південній частині розташувалися Альпи. В цілому рельєф рівнинний.

Ресурсний потенціал Німеччини виснажений. Головне багатство країни — буре та кам’яне вугілля. Також є поклади природного газу, залізних руд, свинцево-цинкових руд, срібла і кольорових металів, цинку, свинцю, олова, уранової руди і нікелю.

Клімат Німеччини

У північній частині країни клімат морський, а на решті території перехідний тип від морського клімату до континентального. Середній показник температури найбільш холодного місяця — січня — становить від + 1,5 ° C до + 3 ° С. Середній показник температури найбільш теплого місяця — липня — становить від + 16 °С до + 20 °С. Середньорічна температура помірного клімату держави — + 9 °С.

У центральних областях країни зима холодна, а літо тепле. Найтепліші температури спостерігаються в Рейнській долині, а найбільш низькі на півдні країни, в Альпах.

Великі річки та озера Німеччини

Великі річки — Рейн, Майн, Мозель, Рур, Лан, Некари, Дунай, Ельба, Нейсе. Великих озер тут небагато. Найбільше — Боденське озеро.

Сподіваємося, що Вам допомогла розповідь про Німеччину в підготовці до занять. А своє повідомлення про Німеччину Ви можете залишити через форму коментарів.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Географія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *