Розповідь про панду

Повідомлення про панду може бути використане при підготовці до уроку. Розповідь про панду для дітей може бути доповнена цікавими фактами. Коротке повідомлення про велику панду із Червоної книги розповість де живе, чим харчується, скільки живе і як живе панда.

Розповідь про панду на українській мові

Велика панда — рідкісний звір, вид ссавців з сімейства ведмежих. Ця тварина, що має оригінальне чорно-біле забарвлення шерсті. Унікальна на Землі тварина мешкає в гірських областях Центрального Китаю: Сичуань і Тибет. Існує два види панд і обидва занесені до Червоної Книги.

Тривалість життя панди в дикій природі — 20 років.

Як виглядає панда?

По виду вона схожа на маленького незграбного ведмедика. Довжина тіла панди в середньому становить близько 1,5 метрів. У неї біла волохата шерсть, а вуха, плечі, груди і лапи — чорного кольору. Майже котячі очі ховаються в чорних овалах на її мордочці. В цілому велика панда — дуже приваблива тварина.
Панда практично завжди пересувається на всіх чотирьох лапах, погойдуючись з одного боку на інший. Бігати вони можуть, але не витримують довгої погоні.

Велика панда — нічна тварина. Вона спить вдень у затишному містечку.

Чим харчується панда?

Улюблені ласощі панд — бамбук, хоча панду відносять до хижих тварин. Прийом їжі займає приблизно 16 годин. Також панда може харчуватися грибами, квітами, корінцями, бульбами і травою. А іноді і рибою, якщо їй все-таки вдається виловити її з води.

Розмноження панд

Кожні 2-3 роки на світ з’являється по одному дитинчаті у кожної самки. Буває, що народжується в однієї самки кілька дітей. Але мати може виходити тільки одного. Перед пологами вона облаштовує барліг в дуплі дерева, вистілая її листям і гілками. У перші три тижні після народження мати-панда не відходить від свого безпорадного дитинчати.
Малюки народжуються сліпими, і важать лише 150 грам. Але вони ростуть дуже швидко. Через місяць після народження вони вже обростають шерстю з чорними плямами. Ходити малюки починають тільки з трьох місяців. Через рік, а іноді півтора, дитинча вже вступає в самостійне життя, залишає лігво матері.

Сподіваємося, викладена інформація про панду допомогла Вам. А своє невелике повідомлення про панду Ви можете залишати через форму коментарів.

Автор: Гнатюк У рубриці: Зоологія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *