Розповідь про порося

Повідомлення про порося на українській мові може бути використане учнями при підготовці до уроку. Інформація про поросят може бути доповнена цікавими фактами.

Розповідь про порося

Свині — це домашні тварини, яких тримають для отримання м’яса і сала.

Опис поросят

Більшість свиней товсті і рожеві. У всіх них є великі вуха, чотири лапи з копитами, маленькі хвостики і круглий плоский ніс — п’ятачок. А ось кольором і розміром вони сильно відрізняються. Вони бувають і чорні, і білі, і рожеві, і сірі, і плямисті.

Свині їдять абсолютно все, тому нерідко господарі їм віддають залишки своєї їжі.
Часто ці тварини валяються в грязі, а потім цей бруд сам спадає, причому разом зі всякими паразитами.

Живуть свині по всій планеті, крім, звичайно, Антарктиди — там занадто холодно.
Багато тварин живуть в спеціально побудованих для них хлівах, їх годують і про них піклуються, але потім їх вбивають і їдять. А є й такі, які живуть в лісі — кабани.  Кабани набагато більше, міцніше і сильніше домашніх свинок. Шерсть у них довша і густіша, темна. Оскільки люди про них не піклуються, а, навпаки полюють на них, то  кабани збираються в стада.

Весь день кабани лежать в ямах, які вони вирили, і тільки ввечері починають шукати їжу. Їдять вони, все що знайдуть: гриби, черв’яків, яйця, жолуді. Можуть навіть змією повечеряти.

Більшість людей тримають свиней заради м’яса, сала і шкіри. Ще з їх жорсткою вовни можна робити пензлики або щітки. Завдяки хорошій чутливості до запахів вони можуть шукати для людей трюфелі — дуже рідкісні і смачні гриби.

Сподіваємося, викладена інформація про поросят допомогла Вам. А власну розповідь про поросят Ви можете залишати через форму коментарів.

Автор: Гнатюк У рубриці: Зоологія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *