Розповідь про собаку на українській мові

Повідомлення про собак для дітей може бути використано при підготовці до уроку. Розповідь про собаку для дітей може бути доповнена цікавими фактами.

Розповідь про собак

Зараз відомо близько 400 порід собак. Вони відрізняються один від одного розміром, формою тіла, шерстяним покровом, забарвленням, своїм призначенням і поведінкою.

Ці домашні тварини відомі своїми здібностями до навчання, любов’ю до гри, вірністю. Собака — одна найдавніших домашніх тварин.

Всіх собак можна розділити на 3 великі групи:

1. Мисливські. Лайки і такси спочатку жили тільки у любителів полювання. Розшукавши звіра чи птаха, лайки гучним гавкотом затримують його до приходу мисливця. А такси можуть довгий час перебувати під землею, так як полюють в норах.

2. Службові. Німецькі вівчарки — кращі службові собаки в армії і поліції, вони мають гострий нюх і слух. А коллі використовувалися як пастуші собаки в горах Шотландії.

3. Декоративні собаки названі так, тому що вони прикрашають життя. Як правило, вони маленького розміру, завжди поруч з господарем, іноді навіть на руках або в кишені.

У всіх порід собак на кожній лапі чотири пальці з кігтями, які, на відміну від котячих, які не втягуються. На передній лапі з внутрішньої сторони знаходиться п’ятий палець, званий прибулим. У деяких порід він розташований так високо на лапі, що абсолютно даремний, у інших росте нижче і добре розвинений.
У собак розвинений кольоровий зір, хоча і в меншій мірі, ніж у людини.
Слух у собак значно кращий, ніж у людини.

Для чого людям собаки?

У собак дуже багато професій. Одні використовуються як шукачі, інші — як мисливські. Собаки працюють в збройних силах, допомагають охороняти кордон, знаходити по сліду злочинців, розшукують вибухівку і наркотики. Є породи, які допомагають супроводжувати сліпих. Є собаки-рятувальники, які допомагають розшукувати людей під сніговими завалами або витягують з води.

До сих пір собаки допомагають людям пасти стада, а на півночі до сих пір їздять на собачих упряжках з лайками.

Але в першу чергу навіть найменша собака — це відданий друг. Якщо ви вирішите завести у себе вдома кішку або собаку, пам’ятайте, що ви повинні створити для них необхідні умови. Як писав Антуан де Сент Екзюпері — «Ми відповідаємо за тих, кого приручили».

Сподіваємося, викладена розповідь про собаку допомогла Вам. А своє повідомлення про собак Ви можете залишати через форму коментарів.

Автор: Гнатюк У рубриці: Зоологія
Коментарі:
  1. 1 месяц ago

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *