Розповідь про тюльпан

Розповідь про тюльпан на українській мові для 2 класу допоможе дізнатися багато цікавої інформації.

Повідомлення про тюльпан

Тюльпани (Tulipa) — популярні яскраві весняні квіти. Вони бувають різних кольорів, різної форми. Тюльпан належить до сімейства лілійних. Назва квітки перська, що в перекладі означає «тюрбан»; форма квіток тюльпана нагадує чалму.

Світовий фонд комерційно-культивованих тюльпанів в 2013-2014 роки налічує близько 1800 сортів і форм

Коли цвітуть тюльпани? Кінець квітня — початок травня — період цвітіння тюльпанів

Батьківщиною тюльпана є країна Голландія, звідки вони поширилися в різні країни світу. У нашій країні їх теж дуже багато.

Виростають тюльпани з цибулин. Висаджувати ці цибулини потрібно до морозів, щоб вони вкоренилися. І тоді тюльпани вас будуть радувати своїм цвітінням, дуже тривалий час.

Процес розпускання квітки тюльпана можна назвати магічним. Під час розкриття пелюстки тюльпана із зелених перетворюються в червоні, помаранчеві, блакитні, жовті — ніяка інша квітка не відрізняється таким різноманіттям відтінків!

Цікаві факти про тюльпани:

Весняні квіти активно колекціонували відомі люди: Вольтер, французький король Людовик XVIII, Рішельє, австрійський імператор Франц II і багато інших.

Зацукрований тюльпан — це рідкісний делікатес, який був доступний лише багатим людям.

Завдяки огидним на смак цибулинам тюльпанів, багато людей в Нідерландах пережило голод у 1945 році.

Тюльпани — традиційні рослини для зимової вигонки і незамінні для зрізки. Багато видів тюльпанів розводяться як улюблені декоративні рослини, особливо популярні вони були в XVII столітті, коли і цінувалися досить дорого.

У давнину вважалося, що в золотистому бутоні жовтого тюльпана заховане щастя. Багато людей намагалося відкрити цей бутон, щоб дістатися до щастя. Можливо комусь це і вдавалося зробити)

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Природознавство

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *