Сергій Єсенін цікаві факти

Сергій Єсенін цікаві факти з життя відомого співає Ви дізнаєтеся в цій статті.

Цікаві факти про Сергія Єсеніна

З дитинства Єсенін виділявся серед своїх однолітків, міг годинами бродити по полях, насолоджуючись губернією. З 5 років вихованням поета займався дід Титов, він відрізнявся високою інтелігентністю і освіченістю. Саме він привернув Єсеніну любов до літератури, а бабуся постійно розповідала народні казки.

Хлопчик з дитинства вважав, що стане відомим поетом. Перші вірші почав писати ще в підлітковому віці. І заявив батькові, що буде заробляти написанням віршів, вчитися далі не піде, в м’ясній крамниці не залишиться. Єсенін влаштувався в друкарню робочим, ближче до видавничої справи, а значить, до письменництва і російських поетів. В цей час він вперше прочитав вірші О. Блока і став вважати його своїм учителем.

Єсенін боявся міліціонерів і заразиться сифілісом.

У свій час Сергій Єсенін був вегетаріанцем.

Перед смертю Єсенін провів місяць в психіатричній клініці, в цей час його розшукували представники радянської влади під приводом позбавити Єсеніна від алкоголізму і відправити в санаторій. Але знайти поета не змогли. 21 грудня Єсенін поїхав з клініки і оселився в «Англетер».

28 грудня 1925 року Єсеніна знаходять повішеним на трубі опалення в своєму номері готелю «Англетер». Сергій Єсенін написав вірш — передсмертну записку власною кров’ю.

Цікаві факти про особисте життя Єсеніна

Він був одружений тричі і останній раз одружився на Софії Андріївні Толстой, яка була рідною онукою Льва Миколайовича Толстого. Софія стала зразковою дружиною: займалася його здоров’ям, готувала його вірші для зібрання творів.

Айседора Дункан — найзнаменитіша жінка Єсеніна бачила в ньому свого сина, який загинув в дитинстві. Дункан не говорила російською, Єсенін — англійською, але в пристрасних сварках їх діалог складався з мовної суміші лайливих слів. Друзів це дуже тішило.

Будучи одруженим Сергій Єсенін мав роман на стороні з поетесою і перекладачкою Надією Вольпин. Від цього союзу у них в 1924 році народився позашлюбний син Олександр. На сьогоднішній день він досі живе в США і носить подвійне прізвище Єсенін-Вольпін.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *