Що краще МДФ чи ДСП для кухні?

Що краще МДФ чи ДСП для кухні? Мабуть з цим питанням зіштовхувалися безліч людей при виборі кухні, адже кухні з дерева часто недоступні через свою дороговизну.

Спробуємо визначити переваги та недоліки МДФ та ДСП матеріалів, щоб допомогти вам з вибором матеріалу для кухні.

Фарбований МДФ

Переваги фарбованого МДФ: легка очистка від будь-яких забруднень, високий рівень стійкості до вологи і запахів, можливість гнути або закруглити фасад, величезна кольорова гамма (включаючи матові і глянцеві відтінки, перламутр, металік).

Недоліки фарбованого МДФ: схильність до пошкоджень та вицвітання. Вибираючи глянцеві фасади МДФ, Вам доведеться зіткнутися з проблемою відбитків пальців. Щоб Ваша кухня блищала, Вам потрібно буде регулярно прикладати для цього зусилля.

Кухонні фасади з МДФ плит, покритих ПВХ плівкою

Це найпростіші і недорогі матеріали для виготовлення кухонь, і при своїй дешевизні досить зносостійкі і міцні. В цілому цей матеріал оптимальний або для самого бюджетного варіанту кухні, або для тимчасового.
Технологія виробництва таких фасадів дуже проста. МДФ ламинируются плівкою ПВХ в спеціальному пресі. Однак слід враховувати, що такий матеріал кухні згодом потьмяніє, біля мийки та духової шафи плівка може відшаровуватися, а з тильного боку білий колір перетвориться в жовтий.

Рамковий МДФ

Ці матеріали за своїм виглядом та фактурою максимально наближені до елітного дерев’яному масиву.

Переваги рамкового МДФ: доступна вартість; фасад набагато легше, ніж аналогічний фасад з масиву, але при цьому за стилем дуже наближений до фасаду з масиву; можна поєднувати в одному фасаді кілька матеріалів.

Недоліки рамкового МДФ: боїться вологи (плівка ПВХ може відшаровуватися від МДФ); боїться високої температури біля духової шафи; досить важко відмиваються забруднення; при покупці важко перевірити якість.

Якщо Ви все ж вибрали кухню з рамкового МДФ, то потрібно замовити її надійного виробника, який відповідає за якість та дає гарантію. Кухню в Києві можна знайти готову (потрібного розміру) або замовити потрібного розміру. При цьому дизайнер обовязково допоможе Вам раціонально розмістити всі види шаф та техніку.

Ламінований ДСП

Це найдешевші кухні, але при цьому і самі неміцні. Їх вибирають для службових приміщень або як тимчасовий варіант, оскільки виглядають вони зовсім просто. ДСП частіше використовують для виготовлення каркасів шаф.

Переваги ламінованого ДСП: низька ціна; можливість вибрати і зробити фасади будь-яких розмірів.

Недоліки ламінованого ДСП: зовнішній вигляд; маленький термін служби; боїться вологи, плівка може відклеїтися; в процесі експлуатації на фасаді можуть залишитися плями жиру, соусу і т.д., може розхитатися.

Тепер Ви знаєте як вибрати кухню, який матеріал МДФ чи ДСП прослужить довше.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Поради

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *